Respiratory od parafii dla szczecińskego szpitala

Ksiądz Proboszcz podjął decyzję o zakupie w imieniu naszej parafii dwóch respiratorów dla szpitala przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie.

Pieniądze przeznaczone na zakup pochodzą z konta budowy nowej świątyni:

Chciałem również Was Kochani powiadomić, że podjąłem decyzję i proszę nie miejcie mi tego za złe, że z konta budowy kościoła, na którym uzbierało się trochę pieniędzy poprosiłem odpowiedzialnych za nie by przeznaczyć kwotę 69 120 na zakup dwóch respiratorów dla Szpitala Klinicznego nr 1, przy Unii Lubelskiej.

Dlaczego tak zrobiłem - bo budowa nieco i tak poczeka ze względu na epidemię, a życie ludzkie jest bezcennym darem, życie każdego z Was Kochani i przepraszam jeśli nie tak postąpiłem.

ks. Zbigniew Wyka
 /proboszcz/