Teatr Słowa

Panie i Panowie
Mam zaszczyt przedstawić Teatr Słowa, który pod patronatem naszego ks. proboszcza z inicjatywy Rycerzy Kolumba powstał w parafii mierzyńskiej.  Reżyserem - scenarzystą, a zarazem autorem tekstów jest Pan Ryszard Galant.

Pierwszy inauguracyjny występ Zespołu Teatralnego odbył się z okazji Święta Niepodległości w listopadzie 2012 r.

A na poniższej fotografii - Teatr Słowa w komplecie na dożynkach 2013.

Teatr Słowa - 2 lata istnienia

W październiku 2014 r. minęło dwa lata od powstania Teatru Słowa. Cały skład osobowy Teatru, to amatorzy, którzy zarówno swój czas jak i pasje, poświęcili muzyce i słowu. W chwili obecnej w zajęciach  uczestniczy szesnaście osób, różnej profesji i dość szerokiej różnicy wieku.

Teatr Słowa - "Misterium Pasyjne" 2013

Zapraszam w imieniu Teatru Słowa i swoim własnym na widowisko słowno- muzyczne "Misterium Pasyjne", które zostanie zaprezentowane w dniach:

22. 03. 2013 - godz. 19.00                            28. 03. 2013 - godz. 20.30

24. 03. 2013 - godz. 20.30                            29. 03. 2013. - godz. 20.30.

Serdecznie zapraszam.                             Ryszard Galant

Teatr Słowa - Pasterka 2012

24 grudnia 2012 r. - podczas pasterki Teatr Słowa wystąpił z koncertem kolęd bożonarodzeniowych w niekonwencjonalnej formie i stylu. I tym razem występ obecni na pasterce wierni przyjęli z wielkim zrozumieniem i aprobatą.

Serdeczne - Bóg zapłać- Ryszard Galant.

Teatr Słowa - Szopka Noworoczna 2012

15 grudnia 2012 r. Teatr Słowa wystawił podczas  spotkania wigilijnego Wspólnot parafii Mierzyn Szopkę Noworoczną . Pierwszy- teatralno- kabaretowy występ zespołu zakończył się pełnym sukcesem, za co Aktorom serdecznie dziękuję-

Ryszard Galant.

Teatr Słowa - Święto Niepodległości 2012

Panie i Panowie

Dzisiaj z okazji Święta Niepodległości pierwszy inauguracyjny występ Zespołu Teatralnego.

Teatr Słowa - zaprasza!

Panie i Panowie

Mam zaszczyt przedstawić Teatr Słowa, który pod patronatem naszego ks. proboszcza z inicjatywy Rycerzy Kolumba powstał w parafii mierzyńskiej.  Reżyserem - scenarzystą, a zarazem autorem tekstów jest Pan Ryszard Galant.

Zapraszamy na nasze występy: