Aktualności

Nasza parafia w liczbach

Poniżej prezentujemy zestaw podsumowania wraz z wykresami, ...

Spowiedź dla bierzmowanych

 

Spowiedź święta dla kandydatów do bierzmowania, ich ...

Słowo okolicznościowe Arcybiskupa

Słowo okolicznościowe

do odczytania w czasie Mszy świętych

...

Wspomnienie św. Walentego

14 lutego tradycja wspomina św. Walentego, kapłana ...

Ogłoszenia duszpasterskie

Intencje mszalne

Wielkość tekstu

Szczęść Boże!   Witamy na stronie Parafii p.w. Matki Boskiej Bolesnej w Mierzynie!

Teatr Słowa - zaprasza!

Panie i Panowie

                   Mam zaszczyt przedstawić Teatr Słowa, który pod patronatem naszego ks. proboszcza z inicjatywy Rycerzy Kolumba powstał w parafii mierzyńskiej.  Reżyserem - scenarzystą, a zarazem autorem tekstów jest Pan Ryszard Galant.

Zapraszamy na nasze występy:

 

  • W niedzielę - 11 listopada 2012 roku- Teatr Słowa- zaprasza na inauguracyjny występ poświęcony rocznicy odzyskania niepodległości przez państwo polskie. Godz. 9.00, 11.30, 18.00. Serdecznie w imieniu aktorów- wykonawców- zapraszam.    Ryszard Galant.
  • 15 grudnia Teatr Słowa wystawił podczas  spotkania wigilijnego Wspólnot parafii Mierzyn Szopkę Noworoczną . Pierwszy- teatralno- kabaretowy występ zespołu zakończył się pełnym sukcesem, za co Aktorom serdecznie dziękuję- Ryszard Galant.

 

Sakramenty dzieci

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Parafia rzymskokatolicka

p.w. Matki Boskiej Bolesnej

 w Mierzynie

 
Data powstania: 01.05.1947

Księgi od 1948 r.    Odpust: 15 września

Proboszcz parafii:

Ks. Dziekan prob. prałat dr Zbigniew Wyka

 

Przynależność:

Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska

 Dekanat: Szczecin-Pogodno

Biuro parafialne


 
ul. Welecka 17, 72-006 Mierzyn 
tel. (091) 483 12 85

 
czynne w dni powszednie od godz. 17:00