Aktualności - w naszej parafii

Konkurs - obrazek kolędowy

Jak co roku organizujemy konkurs plastyczny wśród dzieci na obrazek kolędowy. Jury konkursu wybierze kilka prac, które znajdą się na obrazkach rozdawanych w czasie najbliższej kolędy.

Październik - miesiąc modlitwy różańcowej

W pierwszą sobotę miesiąca 1 października rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej, o której Święty Jan Paweł II mówił, że zajmowała ona ważne miejsce w jego życiu duchowym, towarzyszyła mu w chwilach radości i doświadczenia.

Zachęceni tym świadectwem weźmy do rąk różaniec i módlmy się, powierzając Panu Bogu naszą codzienność oraz rozważajmy tajemnice z życia Chrystusa i Jego Matki.

Odpust parafialny - program

Program odpustu parafialnego:

Odpust parafialny - 18 września 2022 r.

W niedzielę 18 września  świętujemy  doroczną Uroczystość Odpustową, Imieniny nasze Patronki naszej Mamy.

Uroczystościom odpustowym przewodniczą Księża Salezjanie.  Przy kościele w tym dniu urządzimy na cześć Najświętszej Panienki - Festyn Parafialny.

Poświęcenie tornistrów pierwszoklasistów

W niedzielę 4 września 2022 r. w czasie Mszy Świętej o godz. 13:30, dokonamy poświęcenia tornistrów, plecaków i przyborów szkolnych dla dzieci rozpoczynających naukę w klasach pierwszych.

Witamy w parafii ks. Pawła Olewińskiego

Bardzo serdecznie witamy ks. Pawła Olewińskiego, który dekretem księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi został skierowany do posługi duszpasterskiej w naszej parafii.

Czynimy to z szczerze i z nadzieją, by pobyt wśród nas i z nami był dla Czcigodnego Księdza szczęśliwą i radosną przygodą przeżywaną na chwałę Boga i ku zbawieniu ludzi do których Księże zostałeś posłany.

Szczęść Boże.

Spotkanie liderów wspólnot - 04 września

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Rady Duszpasterskiej oraz liderów wszystkich grup parafialnych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie 04 września 2022 r. o godz. 17.00.

Ks. Damian Ataman odchodzi do parafii w Policach

Dekretem Księdza Arcybiskupa ks. Damian Ataman został skierowany do parafii w Policach.

Dziękując za posługę w naszej parafii życzymy Księdzu Damianowi wielu Bożych łask i obfitych duszpasterskich owoców w parafii do której został posłany pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Policach.

Msza Święta pożegnalna w niedzielę 21 sierpnia o godz. 10.3o