Aktualności - w naszej parafii

Dzień Ojca

W niedzielę - 23 czerwca - obchodzimy Dzień Ojca.

Pamiętajmy szczególnie w tym dniu o naszych Ojcach i otoczmy ich gorącą modlitwą, zarówno żyjących jak i zmarłych.

Nabożeństwa czerwcowe

Czerwiec to miesiąc, w którym czcimy Najświętsze Serce Jezusowe.

Nabożeństwa czerwcowe są odprawiane na Mszy Świętej wieczornej po Komunii Świętej.

Boże Ciało 2024

W czwartek - 30 maja 2024 r. obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało.

Msza Święta z procesją rozpocznie się o godz. 10:30 w kościele parafialnym.

Bardzo serdecznie zapraszamy, wszystkie dziewczynki, do sypania kwiatków podczas procesji. Próba sypania kwiatków w środę 29 maja o godz. 18.30.

Dzień Matki

W przyszłą niedzielę 26 maja przypada Dzień Matki.

Pamiętajmy dziękując Bogu o naszych mamach w modlitwie zarówno o żyjących jak i naszych mamach które już stanęły przed Bogiem.

Spotkanie liderów wspólnot - 19 maja

Serdecznie zapraszam na spotkanie liderów wszystkich wspólnot parafialnych które odbędzie się na plebanii w przyszłą niedziele 19 maja.

Początek spotkania o godz.17.oo, dotyczyć ono będzie w głównej mierze Uroczystości Bożego Ciała.

Rekolekcje

[Aktualizacja]

Gr. 1 – klasy 1 – 2  (205 uczniów)

Gr. 2 – klasy 3 – 4 (204 uczniów)

Gr. 3 – klasy 5 – 8  (217 uczniów)

Nabożeństwa majowe

Miesiąc maj, tradycyjnie poświęcony jest Matce Bożej.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych codziennie w naszym kościele o godz.17.3o.

Tych zaś, którzy z różnych powodów nie mogą w tym nabożeństwie uczestniczyć w kościele, zachęcamy do gromadzenia się na to nabożeństwo wspólnie z sąsiadami czy w gronie rodzinnym, w domu przed Jej obrazem.

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski

W pierwszy piątek miesiąca, 3 maja, uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej patronki naszego narodu. Przez lata ta uroczystość jednoczyła nas wokół Sanktuarium Jasnogórskiego, o którym św. Jan Paweł II, powiedział że tam bije serce naszego narodu. Maryja króluje nam od wieków i nigdy nie zawiodła pokładanej w Niej nadziei, czego świadectwem są wota wdzięczności.

Msze święte zgodnie z programem niedzielnym.