Aktualności - w naszej parafii

Dzień Matki

W czwartek 26 maja, obchodzimy Dzień Matki.

Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg powołał już do siebie.

Spotkanie liderów wspólnot - 22 maja

W związku z uroczystością Bożego Ciała, a także wieloma innymi sprawami związanymi  z duszpasterstwem, zapraszam serdecznie Radę Parafialną i liderów wszystkich grup parafialnych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w niedzielę 22 maja na plebanii o godz. 17.00.

Traktat o Doskonałym nabożeństwie do NMP

W niedzielę 15 maja będziemy gościć w naszej parafii Czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

Panowie z Zielonej Góry podróżują po Polsce głosząc doskonale nabożeństwo do NMP na podstawie Traktatu świętego Ludwika de Monfort.

Dzielą się świadectwem swojego nawrócenia i cudów których za wstawiennictwem Maryi doświadczają w swoim życiu.

Rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie

W piątek 13 maja, na pamiątkę objawień MB w Fatimie w roku 1917, rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie, na które zapraszamy wszystkich czcicieli Najświętszej Matki Maryi.

Nabożeństwo rozpoczynamy modlitwa różańcową, o godz. 19.30, po nabożeństwie Msza Święta, połączona z procesją wokół kościoła z figurą Matki Boskiej Fatimskiej. Proszę przynieść ze sobą świece.

Rekolekcje dla uczniów PSP Mierzyn - podziękowania

Na ręce Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mierzynie składam serdeczne podziękowania nauczycielom i wychowawcom, rodzicom i dzieciom za przeprowadzone rekolekcje, niech one wydadzą błogosławione owoce.

ks. Zbigniew Wyka

Rekolekcje dla uczniów PSP Mierzyn

PROGRAM REKOLEKCJI DLA DZIECI  W SZKOLE PODSTAWOWEJ  W MIERZYNIE

4 – 6 MAJA 2022

Nabożeństwa majowe

Miesiąc maj, tradycyjnie poświęcony jest Matce Bożej.

Jako Polacy mamy szczególne zobowiązanie do oddawania czci Matce Bożej, dlatego zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych codziennie w naszym kościele o godz.17.30 - począwszy od niedzieli, 1 maja.

I Komunia Święta - dodatkowa transmisja video

Informujemy, że uroczystości I Komunii Świętej będą dostępne on-line - tradycyjnym ujęciem na ołtarz, a także dodatkową transmisją w serwisie Facebook.

Transmisja na Facebooku będzie pokazywała także dzieci przystępujące do I Komunii Świętej.