Aktualności - w naszej parafii

Biuro parafialne i kolęda

Dzisiaj rozpoczęła się wizyta duszpasterska - kolęda. Plan kolędy: dostępny tutaj.

Kolędę rozpoczynamy o godzinie 16.3o a w soboty i niedziele o 12.oo.

W okresie kolędy biuro parafialne czynne po Mszy Świętej wieczornej.

Boże Narodzenie - porządek nabożeństw

W okresie świątecznym Bożego Narodzenia w 2021 r. nabożeństwa odprawiane są wg następującego porządku:

Ostatnie roraty

Do świąt Bożego Narodzenia naprawdę blisko!

W czwartek 23 grudnia od 9.00 do 19.00 i w piątek 24 grudnia od 7.00 do 10.00, okazja do spowiedzi świętej przed świętami Bożego Narodzenia.

W piątek, 24 grudnia - ostatnie w tym roku „roraty” o godz. 6.30. Nie będzie Mszy Świętej wieczornej.

Błogosławieństwo Rodzin i ich domów - kolęda 2021/2022

Ze względu na sytuację sanitarno-epidemiczną i w trosce o bezpieczeństwo wiernych - tegoroczna wizyta duszpasterska zwana kolędą będzie miała nieco inny przebieg niż tradycyjnie.

Kolęda w parafii MB Bolesnej w Mierzynie będzie przebiegać wg następujących zasad:

Pielgrzymka do Meksyku - aktualizacja programu

Na naszej stronie parafialnej umieszczony został zaktualizowany program pielgrzymki do Meksyku w listopadzie 2022 r.

Program pielgrzymki wraz z dodatkowymi informacjami - można pobrać w tym załączniku.

Rekolekcje Adwentowe - 12-15.12.2021

Rekolekcje Adwentowe: 12-15 grudnia 2021 r.

Pielgrzymka do Meksyku i ferie w Międzywodziu

W dniach od 8 do 21 listopada 2022 roku nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Meksyku do Guadelupe. Program pielgrzymki podany jest na naszej stronie internetowej.

Przewidywany koszt to 9700 zł. i 200 dolarów.  W związku załatwianiem wszystkich spraw 16 grudnia kończymy zapisy. Proszę więc o podejmowanie decyzji. Pielgrzymka jest organizowana jak zwykle przez biuro turystyczne POLONIA.

Również  do 16 można jeszcze wpisywać się na wyjazd do Międzywodzia w czasie ferii zimowych, zostało już niewiele  miejsc. Jedno w I turnusie i kilka w II.

Caritas na Boże Narodzenie

Wspólnota parafialna Caritas zaprasza po Mszy Świętej do nabywania: Kartek świątecznych, opłatków, kalendarzy oraz świec na stół wigilijny.