Aktualności - w naszej parafii

Chór Credo w Lӧcknitz

W piątek, 28.09.2018 o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy do Lӧcknitz na Koncert Przyjaźni, organizowany w ramach Międzykulturowego Tygodnia pomiędzy Kościołem Rzymsko-Katolickim a Kościołem Ewangelickim.

Do udziału w koncercie został zaproszony nasz parafialny chór Credo.

Odpust parafialny 2018 - foto

Dzięki uprzejmości OB NewsTV możemy przedstawić pokaźną galerię zdjęć z odpustu parafialnego i festynu przy naszym kościele, jakie wydarzyły się w ostatnią niedzielę, 16 września 2018 r.:

Odpust parafialny 2018 - video

Dzięki uprzejmości OB NewsTV możemy przedstawić kilka videorelacji z odpustu parafialnego i festynu przy naszym kościele, jakie wydarzyły się w ostatnią niedzielę, 16 września 2018 r.:

Odpust parafialny - 16 września 2018 r.

W  niedzielę 16 września 2018 r. odbędą się uroczystości odpustowe ku czci naszej Bolesnej Matki.

O godz. 10:30 rozpocznie się uroczysta suma odpustowa w oprawie muzycznej parafialnego chóru CREDO, transmitowana on-line przez OB NewsTV.

Program uroczystości odpustowych - poniżej [aktualizacja]

W kalendarzu liturgicznym pod datą 15 września w tym roku w sobotę, umieszczono wspomnienie Matki Bożej Bolesnej, naszej Patronki i Orędowniczki.

Odpust parafialny - wspomnienie z 2017

Już za tydzień Festyn Parafialny!

Zapraszamy - przypominając skrót video wydarzeń odpustowych z 2017 r.:

Witamy Ojca Antoniego Kowalskiego

Serdecznie witamy Ojca Antoniego Kowalskiego, który został Dekretem Księdza Arcybiskupa z dniem 1 września skierowany do pomocy duszpasterskiej w naszej parafialnej wspólnocie.

Niech ten czas wśród nas będzie dla Ojca czasem błogosławionym, radosnym i szczęśliwym również dla nas.

Nowy rok szkolny 2018/19

W poniedziałek, 3 września, dzieci i młodzież rozpoczynają nowy rok szkolny.

Zatroszczmy się, by rozpoczęły go w imię Boże.

Spotkanie liderów wspólnot - 2 września

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Rady Parafialno-Duszpasterskiej oraz wszystkich liderów wspólnot parafialnych na spotkanie, które odbędzie się w niedzielę, 02 września 2018 r. na plebanii o godz. 17.oo