Zmiany w spotkaniach z dziećmi!

W związku z zagrożeniem zarażenia koronawirusem w naszej parafii wprowadzone zostają zmiany dotyczące spotkań z dziećmi przygotowującymi się do sakramentów: I Komunii Świętej i Bierzmowania.

Spotkania te zostają na ten moment ODWOŁANE!

Szczegóły - ustalone w rozmowie z ks. Proboszczem Zbigniewem Wyką oraz panią katechetką:

• spotkania w kościele dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej zostają odwołane
    W najbliższą sobotę (2020-03-14) spotkanie miało być z katechetką - dzieci dostaną Librusem zadania do wykonania w domu.
    W następną sobotę (2020-03-21) spotkanie miało być z ks. Proboszczem - planowane jest nagranie przekazu ks. Proboszcza i udostępnienie video na parafialnym kanale YouTube.

• spotkania w kościele dzieci przygotowujących się do Bierzmowania zostają odwołane
    Ksiądz przygotowujący dzieci do Bierzmowania ustali z nimi formę kontaktu zdalnego.