Niedziela Palmowa - 46 Mszy Świętych i rezerwacje

W Niedzielę Palmową Msze Święte z poświęceniem palm będą odprawiane zgodnie z przepisami i zaleceniami wynikającymi z obowiązującego stanu epidemii koronawirusa.

Zaplanowano odprawienie 46 Mszy Świętych, na które należy zapisać się poprzez naszą stronę WWW - w menu "Rezerwacje mszy".

Prosimy o sprawdzenie intencji mszalnych na niedzielę - uległy drobnym zmianom!

Szczegóły:

5 kwietnia 2020r.  Msze Święte będą odprawiane w następujących punktach:

• w kościele - od godz. 7:00 do godz. 19:00 (włącznie) - co godzinę
  • w namiocie przy kościele - od godz. 9:00 do godz. 19:00 (włącznie) - co godzinę
  • w namiocie przy plebanii - od godz. 9:00 do godz. 19:00 (włącznie) - co godzinę
  • w biurze parafialnym - od godz. 9:00 do godz. 19:00 (włącznie) - co godzinę

W menu "Rezerwacje mszy" znajduje się krótki opis, jak zarezerwować sobie miejsce(a) na daną Mszę Świętą.

Jest tam również lista pokazujące wszystkie godziny mszy we wszystkich punktach - można łatwo sprawdzić, ile miejsc jest w danym terminie i punkcie wolnych (to liczba wyświetlana na zielonym tle).

To nowość w naszej parafii podyktowana bardzo trudną sytuacją w jakiej się wszyscy znaleźliśmy - prosimy o wyrozumiałość w razie ewentualnych problemów technicznych lub organizacyjnych.