Boże Ciało 2020

W czwartek - 11 czerwca 2020 r. obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało.

Msza Święta z procesją rozpocznie się o godz. 10:30.

Bardzo serdecznie zapraszamy, wszystkie dziewczynki, do sypania kwiatków podczas procesji, będziecie szły przy mamusiach , a mamusie proszę o pilnowanie odległości między dziećmi.

Proszę o udekorowanie okien w całej parafii, zwłaszcza na trasie procesji, na znak naszej wiary i szacunku dla Chrystusa Eucharystycznego, który chce być obecny szczególnie w dniach oktawy blisko każdego z nas.

Niech wspólnoty parafialne podejmą swoje role: Rycerze Kolumba, Maryjna Wspólnota Matek, Rada Parafialno – duszpasterska, Teatr Słowa, Rycerze Chrystusa Króla, Żywy Różaniec, Jerycho Różańcowe, Nieustający Różaniec, Rodzina Radia Maryja, Służba Liturgiczna Ołtarza, Chór  Credo, Zespól Młodzieżowy. Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału.

Na trasie procesji będą cztery ołtarze:

• I ołtarz na wysokości Pani Marii Wiencis / Rycerze Kolumba; Krąg Biblijny /
  • II ołtarz na wysokości Państwa Kaczmarek / Żywy Różaniec, Koło Przyjaciół Radia Maryja i Caritas /
  • III ołtarz na wysokości Państwa Andrzeja Pupki /  Maryjna Wspólnota Matek, Młodzież/
  • IV ołtarz na  parkingu przy cmentarzu – Rada Budowy Nowej Świątyni / państwo Otorowscy /

Pozostałe Msze Święte Uroczystość Bożego Ciała o godzinie : 7.00; 9.00; 16.00;  18.00; 19.30.