Odpust parafialny - 13 września 2020 r.

W  niedzielę 13 września 2020 r. odbędą się uroczystości odpustowe ku czci naszej Bolesnej Matki.

W kalendarzu liturgicznym pod datą 15 września w tym roku w niedzielę, umieszczono wspomnienie Matki Bożej Bolesnej, naszej Patronki i Orędowniczki, która - jak nikt inny - była zjednoczona z Chrystusem, również w Jego męce, cierpieniu i śmierci.

[aktualizacja - program]

Uroczystości odpustowej przewodniczyć będą Księża Salezjanie, a wokół kościoła w tym dniu urządzimy na cześć Najświętszej Panienki - Festyn Parafialny.

O godz. 13:30 odprawiona zostanie uroczysta Suma Odpustowa w oprawie muzycznej naszego chóru CREDO.

Szczegółowy program:
11:00 - Pokaz karate uczniów szkoły Funakoshi-do Karate Klub
11:30 - Gry i zabawy dla dzieci - Monika Barzyk
12:00 - Koncert gitarowy Zdzisław Szewc
13:30 - Uroczysta Msza Święta Odpustowa - oprawa muzyczna Chór Credo
14:30 - "Księżyc Frajer" - Nostalgiczna Podróż po starej Warszawie "Srebrzyści Akordeoniści" wraz ze Zbyszkiem "Bitels" Włodarczykiem
16:00 - Występ zespołu "Alzo" - Wiesław Perlicki, Monika Barzyk
16:30 - Występ Bogdan Tomicki
17:00 - Występ Koła Gospodyń Wiejskich "Mierzynianki"
17:30 - Koncert życzeń i rozstrzygnięcie Wielkiej Zabawy Fantowej

Oprawa muzyczna: Zespół "Alzo" - Wiesław Perlicki

Wielka Zabawa Fantowa - do wygrania wiele cennych nagród.

Przez cały czas trwania odpustu strefa malucha a w niej gry i zabawy, konkursy z nagrodami, dmuchańce, skakańce, rękodzieło wykonane przez naszych mieszkańców, pomiar ciśnienia i glukozy, warsztaty, biblioteka pod chmurką oraz wiele innych niespodzianek.

Od rana zapraszamy na: wspaniałe ciasta, karkówkę, grochówkę, soki ze świeżych warzyw i owoców, smalec, bigos, desery, watę cukrową, popcorn, gofry i naleśniki.

Podczas odpustu będzie można nabyć produkty Bgood - biżuterię i inne drobne przedmioty, które są inspirowane cytatami z Pisma Świętego.