Zakończyliśmy kolędę

Zakończyliśmy kolędę w naszej parafii, wszystkim z całego serca dziękujemy.

Oby wszystkie prośby zawarte w naszych modlitwach spełniły się i przyniosły Wam Kochani pokój, bezpieczeństwo, zdrowie i pomyślność w Nowym Roku. Bardzo dziękujemy za życzliwość i serca przepełnione autentyczną wiarą i nadzieją, jesteśmy Bogu wdzięczni iż możemy Wam Kochani posługiwać jako duszpasterze.

Żywimy do Was wielki szacunek patrząc jak zabiegacie z wielką troską o Wasze rodziny, by niczego nie zabrakło, za ten ogromny trud i miłość jaką wkładacie w życie rodzinne, niech Bóg nie szczędzi Wam wszelkich potrzebnych do szczęścia łask.

Bóg zapłać za te kolędowe spotkania w innej niż zwykle formie w tych dziwnych czasach niech Boże błogosławieństwo nieustannie Wam Kochani towarzyszy.