Październik - miesiąc modlitwy różańcowej

W pierwszy piątek miesiąca 1 października rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej, o której Święty Jan Paweł II mówił, że zajmowała ona ważne miejsce w jego życiu duchowym, towarzyszyła mu w chwilach radości i doświadczenia. Zachęceni tym świadectwem weźmy do rąk różaniec i módlmy się, powierzając Panu Bogu naszą codzienność oraz rozważajmy tajemnice z życia Chrystusa i Jego Matki.

Zapraszamy na różańcowe nabożeństwa: Dzieci o godz.17.oo; dorośli o godz. 17.3o, młodzież o godz.19.oo

Pamiętajmy i przypominajmy innym, że za odmówienie jednej części różańca, czyli pięciu tajemnic w sposób ciągły, można uzyskać odpust zupełny.