Zapraszamy do uczestnictwa w Jerychu Różańcowym

Każdego 10 dnia miesiąca, a więc w tym miesiącu, w najbliższą niedzielę, nasza wspólnota parafialna uczestniczy w Jerychu Różańcowym.

Jest to osobista i wspólnotowa, całodobowa modlitwa parafian w intencjach Ojczyzny, prowadzona przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Rozpocznie się o godz. 21.oo wieczorną Mszą Świętą i za wieczorną Mszą świętą się następnego dnia o godzinie 18.oo.

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą do tego skarbca Kościoła i Ojczyzny się dołączyć do zapisywania się na poszczególne godziny, ma liście wyłożonej przy wyjściu z kościoła, bądź włączenie się do tej modlitwy w dowolnym czasie.