Odpust parafialny - 18 września 2022 r.

W niedzielę 18 września  świętujemy  doroczną Uroczystość Odpustową, Imieniny nasze Patronki naszej Mamy.

Uroczystościom odpustowym przewodniczą Księża Salezjanie.  Przy kościele w tym dniu urządzimy na cześć Najświętszej Panienki - Festyn Parafialny.

Serdecznie wszystkich zapraszamy, do udziału w świętowaniu imienin Naszej Orędowniczki. A będzie się działo/ dziczyzna, grochówka, karkówka, kiełbasy, ciasta etc.../.

Jako że Panie z Mierzyna słyną nie tylko z mądrości i urody ale także ze smakowitych wypieków, prosimy każdą Panią by podzieliła się z parafianami ciastami i ciastkami przez siebie wytworzonymi. Bowiem nie tylko będą one zaspokajać nasze podniebienia ale także pomogą materialnie w budowie nowej świątyni.

SUMIE ODPUSTOWEJ o godz. 10.3o w oprawie muzycznej naszego chóru CREDO przewodniczył będzie ks. Mariusz Wencławek - Salezjanin.

Po Mszy świętej koncert chóru wraz z prezentacją multimedialną przedstawiającą historię budowy nowej świątyni.