Bierzmowanie - spotkania i Sakrament

Ksiądz Piotr Śliżewski przekazał informację na temat organizacji spotkań przed udzieleniem Sakramentu Bierzmowania, jak i przebiegu samej uroczystości.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z nią, w szczególności kandydatów do Bierzmowania.

Z racji na pandemię koronawirusa w tym roku sakrament bierzmowania zostanie udzielony w małych grupach w kościele w Mierzynie ( 5 osób bierzmowanych + 5 świadków + goście).

Bierzmowanie będzie się odbywać codziennie o godz. 15 i 16:30 od 23 do 31 maja.

Prosimy o podanie pasującego terminu ks. Piotrowi wikariuszowi, bądź pozostawienie informacji w zakrystii.

Pierwsze spotkanie przed bierzmowaniem odbędzie się w 10 osobowych grupach między 12 maja a 15 maja w godzinach 18:40 i 19:20.

Druga próba odbędzie się dzień przed bierzmowaniem o godz. 18:40 lub 20:00 (jeśli dniem poprzedzającym bierzmowanie jest niedziela).

Ks. Piotr telefonicznie rozesłał rozpiski prób i bierzmowania. Jeśli ktoś ich nie otrzymał - informacja w zakrystii.

Prosimy by na próby przyszli tylko bierzmowani.

Rodzice i świadkowie niech wyspowiadają się w dowolnym momencie.

Prosimy na próbę przynieść wszystkie zaległe dokumenty: metryki chrztu, datę i miejsce urodzenia,  informacje o tym kto jest świadkiem bierzmowania oraz informację jakie wybieracie imię na bierzmowanie.