Boże Ciało 2018

W czwartek - 31 maja 2018 r. obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało.

Msza Święta z procesją rozpocznie się o godz. 10:30.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie dziewczynki, do sypania kwiatków podczas procesji. Próba sypania kwiatków w środę 30 maja o godz. 18.30.

Proszę o udekorowanie okien w całej parafii, zwłaszcza na trasie procesji, na znak naszej wiary i szacunku dla Chrystusa Eucharystycznego, który chce być obecny szczególnie w dniach oktawy blisko każdego z nas.

Dzieci które przyjęły w tym roku I Komunię Świętą i te które obchodziły Rocznicę I Komunii Świętej, prosimy o przybycie na procesję w strojach w których przyjęłyście po raz pierwszy Przenajświętsze Ciało Pana Jezusa.

Młodzież prosimy o niesienie chorągwi.

Rycerze Kolumba, Maryjna Wspólnota Matek, Rada Parafialno – Duszpasterska, Teatr Słowa, Rycerze Chrystusa Króla, Żywy Różaniec, Jerycho Różańcowe, Nieustający Różaniec, Rodzina Radia Maryja, Służba Liturgiczna Ołtarza, Chór  Credo, Zespól Młodzieżowy.

Na trasie procesji będą cztery ołtarze:

• I ołtarz na wysokości Pani Marii Wiencis / Rycerze Kolumba; Owieczka; Józef /
  • II ołtarz na wysokości Państwa Kaczmarek / Żywy Różaniec, Koło Przyjaciół Radia Maryja i Caritas /
  • III ołtarz na wysokości Państwa Andrzeja Pupki / Maryjna Wspólnota Matek, Krąg Biblijny /
  • IV ołtarz na  parkingu przy cmentarzu – / Rada Budowy Nowej Świątyni / Teatr Słowa, Chór Credo /

Pozostałe Msze Święte Uroczystość Bożego Ciała o godzinie : 7.00; 9.00; 16.00;  18.00; 19.30.