Intencje do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy

W tym miejscu możesz dodać swoje intencje do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy! Są one potem przedstawiane podczas nowenny w każdą środę o godzinie 18.

Aby dodać nową intencję, wystarczy wpisać jej treść w komentarzu, przepisać kod z obrazka i kliknąć Wyślij.

Wysyłając intencję tym formularzem wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w tym formularzu dla wyczytania intencji, niemniej prosimy o powstrzymanie się od wpisywania intencji mogących zawierać lub ujawniać dane osobowe innych osób.

Takie intencje mogą być wycofane z publikacji przez administratora strony.

Przed wysłaniem intencji prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.

Dodaj intencję

Intencje

#31 Sylwia 2022-01-19 14:05
Matko Boza, dziękuję Ci za wszystkie łaski wyproszone za Twoim wstawiennictwem.
Ja Ci zawierzam moje intencje.Matko Boza, proszę uproś mi u Syna swego najwieksza łaska Boga miłosiernego i wszechmogacego, w trudnych dla mnie sprawach intencjach.
Polecam Ci całą moja Rodzine i tych wszystkich, którzy prosili mnie o modlitwę.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
#30 Elżbieta 2022-01-19 08:44
Matko Boża proszę o siłę do walki z chorobą dla Aleksandry.
#29 Jadwiga 2022-01-19 03:43
Kochana Mateczko oddajemy się Twemu Niepokalanemu Sercu i Najświętszemu Sercu Pana Jezusa prosząc o Błogosławieństw o Boże,Dary Ducha Świętego,zdrowi e duszy i ciała dla Jadwigi, Artura, synka Anthonego-Micha ela,prosimy o pozytywne zakończenie sprawy w urzędzie elektrycznym i w sądzie,żebyśmy nie zostali z dzieckiem na ulicy.

Bóg zapłać Jadwiga i Artur
#28 Sylwia 2022-01-17 21:52
Matko Boza proszę o zdrowie dla mnie, mojej rodziny, moich znajomych. O uwolnienie mojego taty i mojego brata z alkoholizmu. O dar nieba dla zmarłych z mojej rodziny i z moich znajomych.
#27 Monika 2022-01-17 21:12
Matuchno Kochana błagam Cię, aby sprawozdanie było dobrze,abym nie popełniła błędu.Matuchno Kochana błagam nie opuszczaj mnie.Monika
#26 Iza 2022-01-17 04:53
Proszę w intencji abym przebaczyla moim oprawcom. Bóg zapłać.
#25 Piotr 2022-01-15 09:17
#24 Dorota 2022-01-14 11:34
Mamo,

Ty wiesz, że źródło wszystkich moich problemów wynika z szukania miłości, której nigdy nie zaznałam.
Mimo modlitw ta rana się nie uleczyła i ciągle boli, strasznie boli.
Na zewnątrz jest wiele problemów pojedynczych, ciężkich, z którymi też nie wiem, co zrobić, więc proszę
Cię, byś mnie przez to przeprowadziła.
Dziękuję
Dorota
#23 Piotr 2022-01-13 09:56
#22 Bogumiła 2022-01-12 12:42
Matko Kochana, pomóż mi w zmianie warunków mieszkaniowych. Proszę o Twoją nieustanną opiekę nade mną i moimi dziećmi. Amen.
#21 Jadwiga 2022-01-11 23:52
Kochana Mateczko oddajemy się Twemu Niepokalanemu Sercu prosząc o Błogosławieństw o Boże, potrzebne łaski wypływające z Miłosierdzia Bożego, zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi, Artura, synka Anthonego-Micha ela, prosimy o pozytywne zakończenie sprawy w urzędzie elektrycznym,wy jście z kłopotów finansowych oraz o pozytywne rozwiązanie sprawy w sądzie, prosimy żebyśmy nie zostali z dzieckiem na ulicy.

Bóg zapłać Jadwiga i Artur
#20 Jan 2022-01-11 21:55
Z okazji 50 urodzin proszę Pana Jezusa za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny o odpuszczenie grzechów, dary Ducha Świętego, ochronę od zła w każdej postaci i obfite błogosławieństw o dla Jana. Amen
#19 Sylwia 2022-01-10 21:03
Matko Boza proszę o pojednanie miedzy Martyna a mną. O przemianę jej serca i naszych relacji. O zdrowie dla niej.
#18 Elżbieta 2022-01-09 20:39
Matko Boża daj mojej córce Aleksandrze siłę do walki z chorobą.
#17 Patrycja 2022-01-06 15:05
Matko błagam Cię, pomóż mi, bo brak mi już sił.... Matko Kochana otul mnie swoim Matczynym płaszczem i ukryj, schowaj mnie w głębi Twojego Niepokalanego Serca na zawsze.
#16 Piotr 2022-01-06 10:53
Matko Boża proszę o pomoc finansową dla Piotra żeby Piotr otrzymał wsparcie finansowe żeby Piotr miał zawsze przedłużaną rentę z ZUS na komisji lekarskiej żeby Piotr był na rencie do emerytury
#15 Elżbieta 2022-01-05 10:33
Kochana Matko Boża błagam aby moja córka Aleksandra wróciła do zdrowia.
#14 Jadwiga 2022-01-05 03:04
Kochana Mateczko oddajemy się Twemu Niepokalanemu Sercu prosząc o Błogosławieństw o Boże,potrzebne łaski,zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi,Artura, synka Anthonego-Micha ela,prosimy o pozytywne zakończenie sprawy w urzędzie elektrycznym i sądzie,abyśmy nie zostali z synkiem na ulicy. Jadwiga i Artur
#13 Sylwia 2022-01-03 18:27
Matko Boza proszę o dar nieba dla mojego śp wujka Stefana.
#12 Piotr 2022-01-03 14:03
Matko Boża proszę żeby Piotr miał zawsze przedłużaną rentę z ZUS na komisji lekarskiej żeby Piotr był na rencie cały czas żeby Piotr znalazł dobrą pracę żeby Piotr otrzymał wsparcie finansowe
#11 Piotr 2021-12-30 08:40
#10 Jadwiga 2021-12-29 15:04
Matko Boża otocz moją rodzinę swą cudowną opieką,uproś łaskę uzdrowienia ,bo trapią nas liczne choroby.Błagam unormuj moje skoki ciśnienia ,pracę serca i daj czucie w nogach,abym mogła chodzić.Uzdrów z choroby jelit,kręgosłup a,jaskry,guza nadnercza i tarczycy.Uproś łaskę dla męża i synów:nerwiak ,przepukliny kręgosłupa,nadc iśnienie i kamica.Wyprowad ź chorego syna z beznadziejnej sytuacji finansowej,spra w by otrzymał zaległe wynagrodzenia.P rowadź nas w wierze i miłości.Bóg zapłać za modlitwę.
#9 Klaudia 2021-12-29 13:03
Matko Boża Nieustajacej Pomocy z całego serca błagam Cię o Twoje potężne wstawiennictwo w intencji cudu uzdrowienia Klaudii ze wszystkich chorób i schorzeń, które ją dotknęły. Niech dobry Pan Bóg okaże swoją moc i ogromne Milosierdzie i ześle na Klaudię dar łaski uzdrowienia.
#8 Jola 2021-12-29 12:15
Matko proszę spraw , aby mój wynik z badania wyszedł dobrze , Bardzo o to proszę.
#7 Piotr 2021-12-29 10:34
Matko Boża proszę żeby Piotr miał przyznaną przez lekarza rentę z ZUS na komisji lekarskiej na 2 łata żeby Piotr znalazł dobrą pracę żeby Piotr pracował żeby Piotr otrzymał pomoc finansową