Dodatkowe Msze Święte 29 marca

W związku z epidemią, by zachować wszystkie środki ostrożności i przepisy, od dzisiaj będą odprawiane dodatkowe Msze święte, w kościele wg. porządku niedzielnego,

oraz w namiocie w ogrodzie plebanii i namiocie na placu kościelnym od godz. 9.oo do 14.oo co pół godziny.

Całą nadzieję pokładamy w Panu...

W najbliższą niedzielę - 29 marca - Proboszcz naszej Parafii o godzinie 15.00 wyruszy z Najświętszym Sakramentem, na platformie samochodu, by Nasz Pan Miłosierny Bóg w Najświętszej  Hostii ukryty, błogosławił naszej ziemi, chronił nas i nasze domy przed wszelkim niebezpieczeństwem.

Trasa przejazdu jest pokazana na mapie poniżej.

I Komunia Święta - przesunięcie terminu

W odpowiedzialności za zdrowie przede wszystkim dzieci - ksiądz Proboszcz podjął po wysłuchaniu sugestii i opinii rodziców decyzję o przesunięciu na wrzesień 2020 r. udzielenia Sakramentu I Komunii Świętej.

Msza po łacinie - najbliższa odwołana

Ze względu na stan epidemii i wynikający z tego brak możliwości przygotowania się - planowana na sobotę 28 marca 2020 Msza Święta po łacinie nie odbędzie się.

Transmisje on-line - nowa forma

W ostatnią niedzielę - 15 marca - były poważne problemy z działaniem transmisji on-line, wynikające z funkcjonowania serwisu YouTube, z którego nasza parafia korzystała.

Dlatego w ciągu tygodnia uruchomiliśmy nowy, niezależny kanał transmisji video - dostępny tylko z naszej strony WWW.

Bierzmowanie - przesunięcie terminu

W odpowiedzialności za zdrowie wiernych - zwłaszcza dzieci - ksiądz Proboszcz podjął po konsultacji z ks. Biskupem decyzję o odwołaniu uroczystości udzielenia Sakramentu Bierzmowania - zaplanowanych na 4 i 5 kwietnia 2020 r.