Dodatkowa Msza Święta w wakacje!

Od 3 lipca 2022 r. /pierwszej niedzieli miesiąca/ w każdą niedzielę zostanie wprowadzona na czas wakacji dodatkowo Msza święta o godz. 21:00.

Msza święta będzie recytowana.

Dzień Ojca

W czwartek, 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca.

Pamiętajmy szczególnie w tym dniu o naszych Ojcach i otoczmy ich gorącą modlitwą, zarówno żyjących jak i zmarłych.

Boże Ciało 2022

W czwartek - 16 czerwca 2022 r. obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało.

Msza Święta z procesją rozpocznie się o godz. 10:30.

Bardzo serdecznie zapraszamy, wszystkie dziewczynki, do sypania kwiatków podczas procesji. Próba sypania kwiatków w środę 15 czerwca o godz. 18.30.

Traktat o Doskonałym nabożeństwie do NMP

W niedzielę 15 maja będziemy gościć w naszej parafii Czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

Panowie z Zielonej Góry podróżują po Polsce głosząc doskonale nabożeństwo do NMP na podstawie Traktatu świętego Ludwika de Monfort.

Dzielą się świadectwem swojego nawrócenia i cudów których za wstawiennictwem Maryi doświadczają w swoim życiu.