Uroczystości w nadchodzącym tygodniu

Nadchodzący tydzień obfituje w uroczystości liturgiczne:

• w poniedziałek przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela,
  • w piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z inicjatywy św. Jana Pawła II jest to Światowy Dzień Modlitwy o Uświęcenie Kapłanów. Wszystkich, a zwłaszcza posługujących w naszej parafii księży polecamy modlitwom parafian.
  • w sobotę 29 czerwca uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

Nabożeństwa czerwcowe

Kończy się czerwiec - miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Przez udział w nabożeństwach czerwcowych wynagradzamy Bożemu Sercu za grzechy nasze i bliźnich, wszelkie zniewagi i braki w wierze, dziękujemy za Boże miłosierdzie i prosimy o wytchnienie oraz pociechę w codziennych troskach.

Nabożeństwa czerwcowe są odprawiane na Mszy Świętej wieczornej po Komunii Świętej.

Budowa nowej świątyni

W imię Boże kontynuujemy prace budowlane nowej świątyni. Finalizujemy wykonanie świetlika.

Prosimy o gorącą modlitwę, abyśmy doczekali zwieńczenia dzieła na chwałę Bożą i Matki Najświętszego czynionego.

I Komunia Święta - w roku 2020

Padają pytania o I komunię w przyszłym roku 2020:

Otóż I Komunia Święta, będzie miała miejsce: 1; 2 i 3 maja, na Mszy świętej o godzinie 10:00 i 12:00.