Pożegnanie ks. Piotra Raczyńskiego

Dekretem księdza arcybiskupa Andrzeja Dzięgi ks. Piotr Raczyński w końcu sierpnia rozpocznie posługę duszpasterską w Węgorzynie.

Serdecznie wszystkich zapraszam na Mszę świętą pożegnalną w przyszłą niedzielę 18 sierpnia, o godz. 10.3o oraz z młodzieżą o 19.3o.

Spotkanie liderów wspólnot - 1 września

Zapraszamy serdecznie Rade Parafialną i liderów wszystkich grup parafialnych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w niedzielę 1 września 2019 r. na plebanii o godz. 17.oo.

Uroczystość Wniebowzięcia NMP

W czwartek, 15 sierpnia, obchodzimy  uroczystość Wniebowzięcia NMP, w polskiej tradycji nazwaną Świętej Matki Bożej Zielnej.

Msze Święte w tym dniu tak jak w każdą niedzielę (przypominamy o dodatkowej Mszy Świętej o godzinie 21.00)

Pielgrzymka do Ziemi Świętej

Jak informowaliśmy kilka miesięcy temu - w dniach od 16 do 24 września 2019 -  organizujemy pielgrzymkę o Ziemi Świętej i Jordanii.

Prezentujemy najnowszą, uzupełnioną wersję programu pielgrzymki.

Program do pobrania: [program]

Od krzyża do krzyża ...

12 sierpnia 2019 r. rozpoczyna się kolejna, cykliczna pielgrzymka motocyklistów - przemierzających trasę od krzyża w Pustkowie (w gminie Rewal) do krzyża na Giewoncie.

Wśród pielgrzymów-motocyklistów coraz liczniejszą grupę stanowią także nasi parafianie.