Ogłoszenia duszpasterskie - 3. Niedziela Wielkiego Postu - 2018-03-04

Gorzkie Żale godz. 15.oo

Mierzyn: 7.oo,oo; 18.oo
W każdą środę o godz. 18.oo,  Nowenna do MB Nieustającej Pomocy
W każdy czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz.17.3o, o 17.3o modlitwa w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie z naszej parafii Koronką do Siedmiu Boleści NMP.
Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 17.oo; dla dorosłych o godz. 17.3o; dla młodzieży o godz. 19.oo

W czwartek 8 marca przeżywamy Światowy Dzień Kobiet, otoczymy Was Drogie Panie serdeczną modlitwą przed Majestatem Boga, prosząc by obdarzał Was nieustannym szczęściem, pomyślnością i zdrowiem.

W sobotę, 10 marca, Mszą Świętą o godz. 18.oo, rozpoczniemy kolejne Jerycho Różańcowe. Jest to osobista i wspólnotowa, całodobowa modlitwa parafian w intencjach Ojczyzny, prowadzona  przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Rozpoczyna się wieczorną Mszą Świętą i trwa do godziny 18.oo dnia następnego. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą do tego skarbca Kościoła dołożyć odrobinę swego wysiłku,  do zapisywania się na poszczególne godziny   po Mszy Świętej w zakrystii u Pani Anny Sech – moderatorki tej wspólnoty, bądź po prostu do włączenia się w tę modlitwę.

W czwartek zapraszamy na cotygodniowe spotkanie na plebanii Kręgu Biblijnego  o godz. 19:00.

W każdy piątek  Wielkiego Postu o godzinie: 17.oo jest odprawione  nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla Dzieci: o 17.3o dla Dorosłych, a po nim Msza Święta o godzinie 18.oo po Mszy świętej o godz. 19.oo. nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla młodzieży.

W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 15.,oo nabożeństwo Gorzkich Żali wraz z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach Wielkopostnych, za udział w nich  możemy otrzymać dar odpustu zupełnego, na zwykłych warunkach.

W przyszłą niedzielę, o godz. 10.3o modlimy się Najświętszą Ofiarą Mszy Świętej w intencji wspólnoty  Rycerze Kolumba.

W czwartą niedzielę Wielkiego Postu, 11 marca rozpoczną się Rekolekcje dla Dorosłych, którym będzie przewodniczył ksiądz Mariusz Wencławek, Salezjanin. Program rekolekcji jest wywieszony w gablocie przed kościołem oraz na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych świętych praktykach wielkopostnych.

REKOLEKCJE DLA DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W NASZEJ PARAFII ODBEDĄ SIĘ W DNIACH OD 7 DO 9 MAJA.

Przypominamy że w każdą sobotę odbywają się spotkania z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii świętej.

4. Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia, Miłym Gościom , życzymy obfitości łask Pana Boga i wszelkiej pomyślności, za przyczyną świętych Patronów.

6. Serdeczne  Bóg   zapłać  za  wszelkie  dobro, za  życzliwość,  modlitwy  i  ofiary.