Ogłoszenia duszpasterskie - 4. Niedziela Wielkiego Postu - 2018-03-11

Gorzkie Żale godz. 15.oo

Mierzyn: 7.oo,oo; 18.oo
W każdą środę o godz. 18.oo,  Nowenna do MB Nieustającej Pomocy
W każdy czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz.17.3o, o 17.3o modlitwa w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie z naszej parafii Koronką do Siedmiu Boleści NMP.
Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 17.oo; dla dorosłych o godz. 17.3o; dla młodzieży o godz. 19.oo

W imię Boże rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne, przewodniczy im ksiądz Mariusz Wencławek, salezjanin.

Program rekolekcji jest wywieszony w gablocie przed kościołem oraz na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych świętych praktykach wielkopostnych.

W każdy piątek  Wielkiego Postu o godzinie: 17.oo jest odprawione  nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla Dzieci: o 17.3o dla Dorosłych, a po nim Msza Święta o godzinie 18.oo po Mszy świętej o godz. 19.oo. nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla młodzieży.

W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 15.,oo nabożeństwo Gorzkich Żali wraz z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach Wielkopostnych, za udział w nich  możemy otrzymać dar odpustu zupełnego, na zwykłych warunkach.

Przypominamy że w każdą sobotę odbywają się spotkania z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii świętej.

Również w sobotę 17 marca od godziny 12.3o do 15.oo przeżywać będziemy z  Rycerzami Kolumba  dzień skupienia modlitewnego.

Wspólnota  Caritas przy naszej parafii, rozprowadza palmy wielkanocne, świece na stół wielkanocny, kartki świąteczne, baranki cukrowe, torby miłosierdzia.

Ofiary z tego tytuły zostaną przeznaczone, na potrzeby biednych. Również ta wspólnota będzie zbierać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

4. Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia oraz Miłym Gościom przebywającym wśród nas, życzymy obfitości łask Pana Boga i wszelkiej pomyślności, za przyczyną świętych Patronów.

6. Serdeczne  Bóg   zapłać  za  wszelkie  dobro, za  życzliwość,  modlitwy  i  ofiary.