Ogłoszenia duszpasterskie - 4. Niedziela Wielkanocna - 2018-04-22

Mierzyn: 7.oo; 9.oo;10.3o;12.oo; 13.3o;16.oo / dla dzieci /;18.oo; 19.3o

Mierzyn: 7,oo,oo; 18,oo - MSZA ŚWIĘTA
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w każdą środę o godz. 18.oo.
W Każdy czwartek o godz. 17.oo – przy wystawionym Najświętszym Sakramencie Koronką do Siedmiu Boleści NMP modlimy się za kapłanów oraz o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.
Godzina Bożego Miłosierdzia w każdy piątek o 17.oo – wystawienie Najświętszego Sakramentu. Koronka  do Miłosierdzia Bożego,  okazja do spowiedzi świętej
Biuro parafialne czynne codziennie  od godz. 17.oo.

Dzisiaj przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania, który rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Módlmy się o gorliwych kapłanów i osoby zakonne.

Jutro  w  poniedziałek 23 kwietnia przypada Uroczystość świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski.

W środę przypada święto św. Marka, Ewangelisty. Jest to tradycyjnie dzień modlitw o urodzaje.

W przyszłą niedziele 29  kwietnia ,  zapraszamy na godz. 15.oo, tegorocznych maturzystów, za Was Kochani na kilka dni przed maturą chcemy odprawić Mszę świętą z prośbą o Dary Ducha Świętego podczas egzaminów maturalnych.

Przypominamy o  sobotnich spotkaniach przed I Komunią Świętą.

W imię Boże, kontynuujemy  prace budowlane nowej świątyni. Prosimy o gorącą MODLITWĘ ABYŚMY DOCZEKALI ZWIEŃCZENIA DZIEŁA NA CHWAŁĘ BOŻĄ  I MATKI NAJŚWIĘTSZEJ CZYNIONEGO a także w miarę możliwości o pomoc materialną / koperty, przekazy są wyłożone na stoliku./

Jest oferta pracy Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.

4. Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia, Miłym Gościom, życzymy obfitości łask Pana Boga i wszelkiej pomyślności, za przyczyną świętych Patronów.

5.  Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela Gość Niedzielny ...