Ogłoszenia duszpasterskie - 10. Niedziela Zwykła - 2018-06-10

Mierzyn: 7.oo; 9.oo;10.3o;12.oo; 13.3o;16.oo / dla dzieci /;18.oo; 19.3o

Adoracja Najświętszego Sakramentu z Koronką do Siedmiu Boleści w każdy czwartek od godz. 17.oo.
Godzina Bożego Miłosierdzia w każdy piątek od godz. 17.oo.
Nabożeństwo czerwcowe na Mszy Świętej o godz. 18.oo.

•    11 VI –  w poniedziałek, wspominamy św. Barnabę (I w.), uczeń Pana Jezusa, towarzysz wypraw misyjnych św. Pawła, nazywany apostołem.
•    13 VI –  w środę, wspominamy  św. Antoniego i z Padwy (1195-1231), portugalski franciszkanin, wybitny kaznodzieja i misjonarz, ogłoszony Doktorem Kościoła.Patron rzeczy zagubionych
•    14 VI – w czwartek wspominamy bł. Michał Kozala (1893-1943), wychowawca kleryków, biskup pomocniczy gnieźnieński, męczennik II wojny światowej.

W środę, 13 czerwca, jak to czynimy od maja do października, 13 dnia każdego miesiąca, na pamiątkę objawień   MB w Fatimie w 1917 roku, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, które rozpoczniemy odmawianiem różańca o godz. 19.3o. Następnie o godzinie 20.oo Msza Święta z procesja fatimską. Serdecznie zapraszamy.
Czerwiec  to miesiąc, w którym czcimy Najświętsze Serce Jezusowe. Nabożeństwa czerwcowe są odprawiane na Mszy Świętej wieczornej po Komunii Świętej.

W dniach od 20 do 29 września udajemy się na pielgrzymkę śladami świętego Pawła na Cypr są jeszcze 3 miejsca wolne, chętnych zapraszamy. W Zakrystii można pobrać program pielgrzymki.

W imię Boże, kontynuujemy  prace budowlane nowej świątyni. Prosimy o gorącą MODLITWĘ ABYŚMY DOCZEKALI ZWIEŃCZENIA DZIEŁA NA CHWAŁĘ BOŻĄ  I MATKI NAJŚWIĘTSZEJ CZYNIONEGO a także w miarę możliwości o pomoc materialną / koperty, przekazy są wyłożone na stoliku./

4. Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia oraz Miłym Gościom przebywającym wśród nas, życzymy obfitości łask Pana Boga i wszelkiej pomyślności, za przyczyną świętych Patronów.

6. Serdeczne  Bóg   zapłać  za  wszelkie  dobro, za  życzliwość,  modlitwy  i  ofiary. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na budowę nowej świątyni. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszek na świątynię Opatrzności Bożej 850 zł. Kwota ta została przesłana na ten cel w poniedziałek. Bóg zapłać.