Ogłoszenia duszpasterskie - 11. Niedziela Zwykła - 2018-06-17

Mierzyn: 7.oo; 9.oo;10.3o;12.oo; 13.3o;16.oo / dla dzieci /;18.oo; 19.3o

Adoracja Najświętszego Sakramentu z Koronką do Siedmiu Boleści w każdy czwartek od godz. 17.oo.
Godzina Bożego Miłosierdzia w każdy piątek od godz. 17.oo.
Nabożeństwo czerwcowe na Mszy Świętej o godz. 18.oo.

Czerwiec  to miesiąc, w którym czcimy Najświętsze Serce Jezusowe. Nabożeństwa czerwcowe są odprawiane na Mszy Świętej wieczornej po Komunii Świętej.

W najbliższy piątek, 22 czerwca, zakończenie roku szkolnego. W związku z tym, że młodzież i dzieci uczęszczają do różnych szkół, zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynno – błagalną z prośbą o szczególne błogosławieństwo na wakacje, na  21 czerwca tj. czwartek na godz. 18.oo. Okazja do spowiedzi świętej od godziny 17.oo. Wspólnie chcemy dziękować Bogu razem z dziećmi, młodzieżą, nauczycielami  i wychowawcami oraz katechetami z naszej parafii za wszystkie dobrodziejstwa, których udzielił im w tym roku szkolnym.

W sobotę, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmijmy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o swoje rodziny.

W przyszłą niedzielę  24 czerwca, przypada kolejna uroczystość – Narodzenie św. Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Jezusowi Chrystusowi. W Litanii do wszystkich świętych jest wymieniany na pierwszym miejscu, zaraz po Maryi. To wielki nauczyciel i świadek Bożej prawdy, który był gotów oddać za nią życie. Wpatrując się we wzór św. Jana Chrzciciela, prosząc go o siłę, kroczmy przez naszą codzienność w obecności Pana Boga.

Zapraszamy na pielgrzymkę z naszej parafii na Jasną Górę w ramach Archidiecezjalnej  pielgrzymki. Wyjazd 28 września /w piątek rano/ powrót w nocy w sobotę 29 września. Koszt 250 zł.. W programie: Rokitno, Sanktuarium św. O. Pio; Jasna Góra i Licheń. Zapisy w zakrystii.

4. Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia oraz Miłym Gościom przebywającym wśród nas, życzymy obfitości łask Pana Boga i wszelkiej pomyślności, za przyczyną świętych Patronów.

6. Serdeczne  Bóg   zapłać  za  wszelkie  dobro, za  życzliwość,  modlitwy  i  ofiary.