Ogłoszenia duszpasterskie - Niedziela Chrztu Pańskiego - 2019-01-13

Mierzyn: 7:00; 9:00; 10:30; 12:00; 13:30; 16:00 / dla dzieci /; 18:00; 19:30 - MSZA ŚWIĘTA
Godzinki ku czci NMP o godz. 8.3o

Mierzyn: 7.oo,oo; 18.oo
W każdą środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
W każdy czwartek o godz. 17.3o modlimy się Koronką do Siedmiu Boleści w intencji o powołania kapłańskie i zakonne.
Godzina Miłosierdzia Bożego w piątki o godz. 17.oo.
Biuro parafialne czynne codziennie  od godz. 17.oo.

Święto Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. My jednak przedłużymy okres śpiewania kolęd, zgodnie z dawną polską tradycją, do święta Ofiarowania Pańskiego 2 lutego. Do 2 lutego w naszej świątyni pozostanie również bożonarodzeniowa szopka.

W przyszłą niedzielę 20 stycznia liturgię na Mszy Świętej o godz. 10.3o przygotowuje wspólnota  Matki w Modlitwie.

W naszej parafii trwają odwiedziny kolędowe. Pragniemy Kochani nawiedzić Wasze domy i rodziny, by zanieść do nich Boże błogosławieństwo. Będzie to wizyta duszpasterska, podczas której zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy. Taka wizyta kapłana służy również lepszemu wzajemnemu poznaniu się, jest okazją do rozmowy o radościach i smutkach odwiedzanych rodzin, oraz o sprawach całej naszej wspólnoty parafialnej. Składane z tej okazji ofiary przeznaczone są na potrzeby diecezji i parafii. Program kolędy był dostarczany do naszych domów, jest wywieszony w gablocie, wyłożony na stoliku, umieszczony na stronie internetowej naszej parafii. Gdyby ktoś z Państwa chciał kolędy  w innym terminie, bądź przed południem prosimy zgłosić się do zakrystii, bądź przedzwonić na parafię. Program na najbliższy tydzień……

W związku z kolędą biuro parafialne czynne będzie po Mszy Świętej wieczornej.
W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny.

Już dzisiaj  zapraszamy na koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka jaki przygotowała pani Krzysztofa Romanowska oraz dzieci ze szkoły podstawowej.

Koncert odbędzie się w niedzielę 27 stycznia po Mszy Świętej o godz. 13.3o

Uwaga: 16 lutego rozpoczynamy w naszej parafii kurs przedmałżeński. Zapisy na naszej stronie internetowej.

Pierwsze spotkanie w kościele na Mszy świętej o godz. 18.oo.

4. Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia oraz Miłym Gościom przebywającym wśród nas, życzymy obfitości łask Pana  Boga  i wszelkiej pomyślności, za przyczyną świętych Patronów.

6. Serdeczne  Bóg   zapłać  za  wszelkie  dobro, za  życzliwość,  modlitwy  i  ofiary.