Ogłoszenia duszpasterskie - 2. Niedziela Zwykła - 2020-01-19

Mierzyn: 7:00; 9:00; 10:30; 12:00; 13:30; 16:00 / dla dzieci /; 18:00; 19:30 - MSZA ŚWIĘTA
Godzinki ku czci NMP o godz. 8.3o

Mierzyn: 7.oo,oo; 18.oo
W każdą środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
W każdy czwartek o godz. 17.3o modlimy się Koronką do Siedmiu Boleści w intencji o powołania kapłańskie i zakonne.
Godzina Miłosierdzia Bożego w piątki o godz. 17.oo.

W naszej parafii trwają , odwiedziny kolędowe. Pragniemy Kochani nawiedzić Wasze domy i rodziny, by zanieść do nich Boże błogosławieństwo. Będzie to wizyta duszpasterska, podczas której zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy. Taka wizyta kapłana służy również lepszemu wzajemnemu poznaniu się, jest okazją do rozmowy o radościach i smutkach odwiedzanych rodzin, oraz o sprawach całej naszej wspólnoty parafialnej. Składane z tej okazji ofiary przeznaczone są na potrzeby diecezji i parafii. Program kolędy był dostarczany do naszych domów, jest wywieszony w gablocie, wyłożony na stoliku, umieszczony na stronie internetowej naszej parafii. Gdyby ktoś z Państwa chciał kolędę w innym terminie, bądź o konkretnej godzinie prosimy o kontakt telefoniczny. Program na najbliższy tydzień……

W związku z kolędą biuro parafialne czynne będzie po Mszy Świętej wieczornej. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny.

We wtorek 21 stycznia przypada Dzień Babci a 22 stycznia; w środę Dzień Dziadka. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenie i zapraszamy do szczególnej modlitwy za bliskich naszym sercom Babcie i Dziadków.

Uwaga narzeczeni, przygotowujący się do zawarcia sakramentu małżeństwa, 7 marca 2020 roku /w sobotę /rozpoczynamy w naszej parafii tzw. kurs przedmałżeński. Zapraszamy na pierwsze spotkanie do kościoła, tego dnia na godz. 18.oo. Zapisy na naszej stronie internetowej.

Dzisiaj w Kościele w Polsce przeprowadzana jest zbiórka do puszek na pomoc Kościołom w potrzebie. Jeśli ktoś chce wspomóc to dzieło to ministranci z puszkami stoją przy wyjściu z kościoła.

4. Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia, Miłym Gościom , życzymy daru zdrowia i obfitości łask Bożych.