Ogłoszenia duszpasterskie - 6 Niedziela Wielkanocna - 2020-05-17

Mierzyn: 7.oo; 8.oo; 9.oo;10.oo;11.oo; 12.oo; 13.oo;14.oo;15.oo;16.oo;17.oo;18.oo; 19.oo
Kaplica Polowa pw. św. Jana Pawła II – 11.oo i 12.oo

Mierzyn: 7,oo,oo; 18,oo - MSZA ŚWIĘTA
Codziennie przed i podczas Mszy św. okazja do spowiedzi św.
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w każdą środę o godz. 18.oo.
W Każdy czwartek o godz. 17.oo – przy wystawionym Najświętszym Sakramencie Koronką do Siedmiu Boleści NMP modlimy się za kapłanów oraz o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.
Godzina Bożego Miłosierdzia w każdy piątek o 17.oo – wystawienie Najświętszego Sakramentu. Koronka do Miłosierdzia Bożego, okazja do spowiedzi świętej
Codziennie o godz. 17.3o nabożeństwo majowe.
Biuro parafialne czynne codziennie od godz. 17.oo.

Powróciliśmy do odprawiania Mszy Świętych niedzielnych wg ustalonego wcześniej porządku tj.:
7.oo;9.oo;10.3o;12.oo;13.3o;16.oo;18.oo;19.3o oraz w kaplicy polowej o godz. 11.oo i 12,oo

Jutro 18 maja przypada 100 rocznica urodzin świętego Jana Pawła II. Msza Święta dziękczynna za Jego życie i pontyfikat o godz. 18.oo

Od 23 maja do 31 maja w naszej parafii każdego dnia o godz. 15.oo i 16.3o, Młodzież naszej parafii przyjmie podczas Mszy Świętej Sakrament Bierzmowania. Każda grupa w dniu poprzedzającym po Mszy Świętej o godz. 18.oo przystąpi do spowiedzi świętej, do której zachęcamy także rodziców i świadków. Niech kandydatom towarzyszy nasza modlitwa, aby mogli oni mężnie wyznawać wiarę i dawać o tym zawsze i wszędzie świadectwo.

Również proszę o modlitwę w intencji dzieci które pojedynczo przyjmą I Komunię Świętą. Uroczystości I Komunii Świętej jak również Rocznicy I Komunii Świętej zostały za zgodą rodziców przeniesione na wrzesień. Lecz jeśli wolą rodziców jest by ich dziecko mogło indywidualnie przystąpić wcześniej, to proszę o kontakt.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych codziennie odprawianych w naszym kościele o godz.17.3o. Tych zaś, którzy z różnych powodów nie mogą w tym nabożeństwie uczestniczyć w kościele, zachęcamy do odmawiania Litanii do Matki Bożej w rodzinnym gronie.

W piątek, 22 maja, rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

4. Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia, Miłym Gościom, życzymy obfitości łask Pana Boga i wszelkiej pomyślności, za   przyczyną  świętych Patronów.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela Gość Niedzielny….