Ogłoszenia duszpasterskie - Niedziela Zesłania Ducha Świętego - 2020-05-31

Mierzyn: 7.oo; 9.oo;10.3o;12.oo; 13.3o;16.oo ;18.oo; 19.3o – w polowej kaplicy świętego Jana Pawła II o godz. 11.oo i 12.oo
Godzinki ku czci NMP o godz. 8.3o

Mierzyn: 7.oo,oo; 18.oo - MSZA ŚWIĘTA
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w każdą środę o godz. 18.oo
W każdy czwartek o godz. 17.oo,modlimy się  Koronką do Siedmiu Boleści NMP o powołania kapłańskie i zakonne z naszej Parafii.
W każdy piątek od godziny 17 adoracja Najświętszego Sakramentu, oraz okazja do spowiedzi świętej.
Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa podczas Mszy Świętych wieczornych
Biuro parafialne czynne codziennie z wyjątkiem niedziel i świąt, od godz. 17.oo.

Dzisiejszą uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która przypada dokładnie w 50 dni po Zmartwychwstaniu, kończymy obchody okresu wielkanocnego.

Jutro 1 czerwca przypada Międzynarodowy Dzień Dziecka. Prośmy o Boże błogosławieństwo dla wszystkich dzieci by wzrastały w łasce Bożej na mądrych i świętych ludzi. To również I poniedziałek miesiąca modlimy się więc przy relikwiach świętej Gemmy Galganii.

Wspólnocie Nieustającego Różańca przypominamy o modlitwie w określonym czasie z 1 na 2 dzień miesiąca .

4 czerwca, w pierwszy czwartek miesiąca modlimy się od godziny 17.oo przy relikwiach świętego Gabriela o liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne.

Zaś, 5 czerwca, w pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do uczczenia Najświętszego Serca Pana Jezusa, szczególnie w tym miesiącu Mu poświęconym. Okazja do spowiedzi będzie od godz.17.oo. W godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych naszej parafii.

W sobotę 6 czerwca przypada też pierwsza sobota miesiąca. Z tej okazji zostanie odprawiona Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, i połączymy ją z nabożeństwem pięciu pierwszych sobót miesiąca. Początek nabożeństwa, modlitwą różańcową o godz. 17.3o.Podczas Mszy Świętej wieczornej zmiana tajemnic różańca świętego we wspólnocie ŻYWEGO RÓŻAŃCA.

W przyszłą niedzielę, 7 czerwca, będziemy obchodzić uroczystość Najświętszej Trójcy. W tym dniu na godzinę 15.oo zapraszamy do kościoła tegorocznych maturzystów na Mszę świętą w waszej intencji.

4. Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia, Miłym Gościom, życzymy obfitości łask Pana Boga i wszelkiej pomyślności, za przyczyną świętych Patronów.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela Gość Niedzielny….