Ogłoszenia duszpasterskie - 12 Niedziela Zwykła- 2020-06-21

Mierzyn: 7.oo; 9.oo;10.3o;12.oo; 13.3o;16.oo/ dla dzieci /;18.oo; 19.3o w kaplicy polowej o godz.11.oo i 12.oo

Adoracja Najświętszego Sakramentu z Koronką do Siedmiu Boleści w każdy czwartek od godz. 17.oo.
Godzina Bożego Miłosierdzia w każdy piątek od godz. 17.oo.
Nabożeństwo czerwcowe na Mszy Świętej o godz. 18.oo.
Biuro parafialne czynne codziennie od godz. 17.oo.

Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa są odprawiane na Mszy Świętej wieczornej po Komunii Świętej.

We wtorek, 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Pamiętajmy szczególnie w tym dniu o naszych Ojcach i otoczmy ich gorącą modlitwą, zarówno żyjących jak i zmarłych.

W środę, 24 czerwca  przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.

Pamiętajmy w modlitwie o zdających egzaminy maturalne.

W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godzinie 13.3o chcemy dziękować Bogu razem z dziećmi, młodzieżą, nauczycielami  i wychowawcami oraz katechetami z naszej parafii za wszystkie dobrodziejstwa, których udzielił im w tym roku szkolnym; chcemy również prosić o szczęśliwe wakacje dla wszystkich. Serdecznie zapraszamy.

Msza Święta dodatkowa w polowej kaplicy w każdą niedzielę do końca czerwca  o godz.11.oo i 12.oo; również do końca czerwca błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem  ulicami parafii w każdą niedzielę od godz. 15.oo.

4. Solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia oraz miłych Gości polecamy szczególnej opiece świętych Patronów. Dzieciom, młodzieży, wychowawcom, nauczycielom, życzymy wspaniałych i szczęśliwych wakacji.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela Gość Niedzielny….

6. Serdeczne  Bóg   zapłać  za  wszelkie  dobro, za  życzliwość,  modlitwy  i  ofiary. Dzisiaj zbierane są ofiary do puszek Caritas na wakacje dla dzieci z ubogich rodzin. Bóg zapłać.