Ogłoszenia duszpasterskie - 23 Niedziela Zwykła - 2020-09-06

Mierzyn: 7.oo; 9.oo;10.3o;12.oo; 13.3o;16.oo/ dla dzieci /;18.oo; 19.3o

W czwartki o godz. 17.3o modlimy się koronką do siedmiu boleści NMP w intencji kapłanów oraz powołania kapłańskie i zakonne
W piątki o godz. 17.oo. wystawienie Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi świętej – Godzina Miłosierdzia

Dzisiaj po Mszy świętej o godzinie 16.oo spotkanie z pielgrzymami udającymi się do sanktuariów na wschodzie Polski.

8 września, we wtorek przypada święto Narodzenia NMP

W czwartek, po Mszy Świętej wieczornej 10 września, rozpoczniemy kolejne Jerycho Różańcowe. Jest to osobista i wspólnotowa, całodobowa modlitwa parafian w intencjach Ojczyzny, prowadzona przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, która trwa do godziny 18.oo dnia następnego. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą do tego skarbca Kościoła dołożyć odrobinę swego wysiłku, do zapisywania się na poszczególne godziny adoracji po Mszy Świętej w zakrystii u Pani Anny Sech – moderatorki tej wspólnoty, bądź o przybycie na modlitwę w dowolnym czasie.

W sobotę o godz. 10.oo; 11.oo;12.oo Uroczystości I Komunii Świętej; spowiedź święta tych dzieci w piątek 11 września.

W przyszłą niedzielę 13 września świętować będziemy doroczną Uroczystość Odpustową, Imieniny nasze Patronki naszej Mamy. Uroczystości odpustowej będą przewodniczyć Księża Salezjanie, a przy kościele w tym dniu urządzimy na cześć Najświętszej Panienki – Festyn Parafialny. Serdecznie wszystkich zapraszamy, do udziału w świętowaniu imienin Naszej Orędowniczki. A będzie się działo/ grochówka, dzik z grilla, karkówka, kiełbasy, ciasta etc.../.

Tego również dnia wspomnimy kolejną rocznicę objawień MB w Fatimie, rozpoczniemy liturgie modlitwą różańcową o godz. 19.oo, następnie Msza Święta i procesja wokół kościoła z figura MB Fatimskiej.

Z racji na Uroczystość I komunii Świętej: Msze Święte w tym dniu będą odprawiane o godz.: 7.oo;9.oo;10.oo;11.oo;12.oo na tych Mszach świętych Uroczystości I Komunii Świętej ;

o 13.3o – SUMA ODPUSTOWA w oprawie muzycznej naszego chóru CREDO; na Mszy świętej o godzinie 16.oo poświęcenie tornistrów, plecaków i przyborów szkolnych dla dzieci klas zerowych i pierwszych po Mszy świętej spotkanie z Rodzicami Dzieci które przystąpią w tym roku szkolnym do I Komunii Świętej. Następne Msze Święte o godz. 18.oo i 19.3o. Serdecznie zapraszamy.

27 września w niedzielę, w niedzielę, na Mszy Świętej o godz. 19.3o – pierwsze spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania. Serdecznie zapraszamy.

4. Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia oraz Miłym Gościom przebywającym wśród nas, życzymy  obfitości  łask Pana  Boga i wszelkiej pomyślności, za przyczyną świętych Patronów.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela Gość Niedzielny.

6. Serdeczne  Bóg   zapłać  za  wszelkie  dobro, za  życzliwość,  modlitwy  i  ofiary, składane również na budowę nowej świątyni.