Ogłoszenia duszpasterskie - 24 Niedziela Zwykła - 2020-09-13

Mierzyn: 7.oo; 9.oo;10.3o;12.oo; 13.3o;16.oo/ dla dzieci /;18.oo; 19.3o

Adoracja Najświętszego Sakramentu z Koronką do Siedmiu Boleści w każdy czwartek od godz. 17.oo.
Godzina Bożego Miłosierdzia w każdy piątek od godz. 17.oo.

Dzisiaj 13 września, przeżywamy Uroczystości odpustowe ku czci naszej Bolesnej Matki / uroczystość MB Bolesnej przypada 15 września/ . Uroczystościom odpustowym przewodniczą Księża Salezjanie, a wokół kościoła na cześć Najświętszej Panienki – Festyn Parafialny. Serdecznie wszystkich zapraszamy, świętujmy bo to Imieniny Naszej Mamy , niech Ona raduje się Nami i nam błogosławi.

Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 16.oo, spotkanie z Rodzicami Dzieci które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Świętej.

Jutro 14 września święto Podwyższenia Krzyża, błogosławieństwo Relikwiami Krzyża Świętego.

We wtorek 15 września, w dniu święta Naszej parafii bowiem w tym dniu wspominamy Matkę Bożą Bolesną wyruszamy na pielgrzymkę do Sanktuariów Polskich na Wschodzie prosimy o modlitwę i o modlitwie w świętych miejscach w Waszych Kochani intencjach zapewniamy. Tego dnia dodatkowa Msza Święta o godz. 10.oo.

Dnia 17 września, tj. w czwartek, przypada kolejna rocznica napaści Związku Sowieckiego na Polskę w 1939 roku. Wspominamy wszystkich poległych na Wschodzie, deportowanych i zamęczonych na Syberii i w innych miejscach kaźni. Prosimy miłosiernego Boga o pokój i zgodę między narodami.

W piątek 18 września, święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży.

Za dwa tygodnie, w sobotę 27 września pierwsze spotkanie z kandydatami do Bierzmowania na Mszy Świętej o godzinie 19.3o.

W przyszłą niedzielę 20 września; o Piotr Koźlak, redemptorysta na wszystkich Mszach Świętych będzie głosił Słowo Boże na temat: Niedziela z książką na jesienne wieczory.

4. Solenizantów i jubilatów zapewniamy o naszej życzliwości i modlitwie.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela Gość Niedzielny.

6. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, za życzliwość, modlitwy i ofiary. Spełnijmy warunki uzyskania ODPUSTU ZUPEŁNEGO, pomódlmy się w intencjach Ojca świętego.