Ogłoszenia duszpasterskie - 25 Niedziela Zwykła - 2020-09-20

Mierzyn: 7.oo; 9.oo;10.3o;12.oo; 13.3o;16.oo/ dla dzieci /;18.oo; 19.3o

Adoracja Najświętszego Sakramentu z Koronką do Siedmiu Boleści w każdy czwartek od godz. 17.oo.
Godzina Bożego Miłosierdzia w każdy piątek od godz. 17.oo.

Dzisiaj dzięki o Piotrowi Koźlak, redemptoryście, wsłuchujemy się w Słowo Boże umacniając się na drodze doczesności w wędrówce do nieba.

Za tydzień w niedzielę, 27 września, na Mszy Świętej  o godzinie 19.3o I spotkanie z kandydatami do Bierzmowania.

W środę  przed Mszą Świętą wieczorną, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek Koronką do Siedmiu Boleści NMP modlimy się od godz. 17.3o o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.

W piątek od godz. 17.oo, okazja do spowiedzi świętej przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

4. Solenizantom i jubilatom życzymy wszelkiego błogosławieństwa i pogody ducha.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela Gość Niedzielny.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich którzy przygotowali i uczestniczyli w odpuście parafialnym ku czci NMP Matki Bożej Bolesnej. Wszystkim wspólnotom parafialnym , zaangażowanym w integrację naszej parafii, za serce, wspaniałe ciasta, grochówkę, karkówkę, kiełbasy etc… występy chóru, zespołów, za wszystko Bóg wielkie zapłać. Szczególne podziękowania kieruję ku tym którzy nad wszystkim czuwali i koordynowali; pani Ewie Głowackiej, Elżbiecie Sieńko i Pawłowi Kuśmirczukowi, Janowi Głowackiemu. Wam wszystkim Kochani za to, że wzięliście udział w świętowaniu, niech Maryja wynagrodzi te dobre serca Wasze wszelkim łaskami potrzebnymi do szczęśliwego życia. Za przepyszne ciasta, za serce Wasze dziękujemy bardzo serdecznie i gorąco.