Ogłoszenia duszpasterskie - 33 Niedziela Zwykła - 2020-11-15

NIEDZIELA: 7.oo; 9.oo;10.3o;12.oo; 13.3o;16.oo/ dla dzieci /;18.oo; 19.3o
Nabożeństwo wypominkowe o godz. 17.3o

DNI POWSZEDNIE:  7.oo; 18.oo
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w  środy o 18,oo.
Nabożeństwo Wypominkowe: o godz. 17.3o
Biuro parafialne czynne codziennie od godz. 17,oo.

Dzisiaj przypada Światowy Dzień Ubogich; a także Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. To zachęta do modlitwy, za tych którzy zginęli na drogach lub zostali poszkodowani, oraz za ich bliskich, przezywających z tego powodu tragedie rodzinne i osobiste.

W sobotę , 21 listopada, w liturgii wspominamy Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny.

Z wolna zbliżamy się do końca obecnego roku liturgicznego. Przyszła niedziela, 22 listopada, to uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, ostatnia niedziela przed Adwentem.

W listopadzie tradycyjnie pamiętamy o modlitwie za zmarłych. W naszej parafii, przez cały listopad codziennie podczas modlitwy o godzinie 17.3o polecamy naszych bliskich zmarłych w wypominkach. Przywołujemy imiona i nazwiska zmarłych jakie polecacie Kochani modlitwie Kościoła Świętego i Miłosierdziu Boga.

Również informujemy, że w każdą niedzielę listopada na cmentarzu przy krzyżu, o godzinie 15,oo, Koronką do Miłosierdzia Bożego modlimy się za zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Jak co roku są dostarczone do naszych domów, pobłogosławione przez kapłana, opłatki na stół wigilijny. Roznosi je nasz parafianin, pan kościelny, Pan Marian Kozak , Pan Ryszard Galant oraz Pan Tadeusz Mruk; ofiary z tego tytułu są przeznaczone na budowę nowej świątyni. Serdeczne Bóg zapłać.

Wraz z opłatkami zostanie dołączony tegoroczny program kolędy , został on również zamieszczony na naszej stronie internetowej. [link]

4. Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia wielu darów uproszonych za przyczyną świętych patronów.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela Gość Niedzielny.