Ogłoszenia duszpasterskie - 3. Niedziela Wielkiego Postu - 2021-03-07

Mierzyn: od godz.: 7.oo do 19.oo co godzinę  z wyjątkiem godz.:15.oo bowiem o tej godzinie  nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
Gorzkie Żale godz. 15.oo

Codziennie  przed  i podczas Mszy św. okazja do  spowiedzi  świętej.
W każdy czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz.17.3o, i modlitwa w intencji kapłanów oraz o powołania kapłańskie z naszej parafii  Koronką do Siedmiu Boleści NMP.
Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu:  Dzieci godz. 17.3o; Dorośli godz. 18.3o; Młodzież godz. 19,oo.

Jutro 8 marca przeżywamy Światowy Dzień Kobiet, otoczymy Was Drogie Panie serdeczną modlitwą przed Majestatem Boga, prosząc by obdarzał Was nieustannym szczęściem, pomyślnością i zdrowiem.

W środę , 10 marca, Mszą Świętą o godz. 18.oo, rozpoczniemy kolejne Jerycho Różańcowe. Jest to osobista i wspólnotowa, całodobowa modlitwa parafian w intencjach Ojczyzny, prowadzona  przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Rozpoczyna się wieczorną Mszą Świętą i trwa do godziny 18.oo dnia następnego. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą do tego skarbca Kościoła dołożyć odrobinę swego wysiłku,  do zapisywania się na poszczególne godziny   po Mszy Świętej , lista jest wyłożona przy wyjściu z kościoła.

W każdy piątek  Wielkiego Postu o godzinie: 17.3o jest odprawione  nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla Dzieci: o 18.3o dla Dorosłych, a po nim Msza Święta o godzinie 18.oo po Mszy świętej o godz. 19.3o. nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla młodzieży.

W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 15.oo nabożeństwo Gorzkich Żali wraz z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach Wielkopostnych, za udział w nich  możemy otrzymać dar odpustu zupełnego, na zwykłych warunkach.

W przyszłą niedzielę 14 marca na Mszy Świętej o godz.: 9.oo; 10.oo; 11.oo; 12.oo; 13.oo ks. bp Henry Wejman udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. W związku z tym bardzo proszę abyście Kochani nie związani z tym sakramentem przyszli na Mszę Świętą w innych godzinach.

Przez cały marzec po każdej Mszy Świętej odmawiamy modlitwę do św. Józefa, opiekuna Świętej Rodziny, w której polecamy mu sprawy swoich rodzin.

4. Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia oraz Miłym Gościom przebywającym wśród nas, życzymy obfitości łask Pana Boga i wszelkiej pomyślności, za przyczyną świętych Patronów.

6. Serdeczne  Bóg   zapłać  za  wszelkie  dobro, za  życzliwość,  modlitwy  i  ofiary.