Ogłoszenia duszpasterskie - 4 Niedziela Wielkanocna - 2021-04-25

MSZA  ŚWIĘTA: 7.oo; 9.oo;10.3o;12.oo; 13.3o;16.oo / dla dzieci /;18.oo; 19.3o

Mierzyn: 7.oo,oo; 18.oo - MSZA ŚWIĘTA
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w każdą środę o godz. 18.oo.
W Każdy czwartek o godz. 17.3o – przy wystawionym Najświętszym Sakramencie Koronką do Siedmiu Boleści NMP modlimy się za kapłanów oraz o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.
Godzina Bożego Miłosierdzia w każdy piątek o 17.oo – wystawienie Najświętszego Sakramentu. Koronka do Miłosierdzia Bożego, okazja do spowiedzi świętej
Biuro parafialne czynne codziennie  z wyjątkiem sobót i niedziel od godz. 17.oo.

Dzisiaj przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania, który rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Módlmy się o gorliwych kapłanów i osoby zakonne.

W czwartek 29 kwietnia , święto Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła.

W najbliższą sobotę rozpocznie się maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Każdego dnia o godz.:17.3 zapraszamy na nabożeństwa majowe.

W pierwszą sobotę miesiąca okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi wszelkie grzechy i znieważenia. Zapraszamy do odprawienia nabożeństwa pięciu pierwszych sobót miesiąca związane jest ono z obietnicą MB daną podczas objawień fatimskich. Rozpoczniemy to nabożeństwo różańcem i litanią do MB o godz. 17.3o. Podczas Mszy świętej dokonamy zmiany tajemnic różańca świętego, w Żywym Różańcu.

W przyszłą niedziele 2 maja , zapraszamy na godz. 15.oo, tegorocznych maturzystów, za Was Kochani na kilka dni przed maturą chcemy odprawić Mszę świętą z prośbą o Dary Ducha Świętego podczas egzaminów maturalnych.

1 maja rozpoczną się w naszej parafii Uroczystości I komunii świętej dzieci z naszej parafii, będą one trwały do 13 czerwca.

W związku z tym w niedziele 2 maja; 9maja oraz 3 maja: Msze święte zgodnie z zapowiedzią, o godz.: 9.oo;10.3o;12.oo;13.3o; będą odprawiane na zewnątrz kościoła, a kościół będzie zarezerwowany dla Dzieci I Komunijnych, by zachować zalecenia sanitarne.

Zresztą będziemy o tych zmianach informować na bieżąco. W gablocie i na stronie internetowej jest dokładny plan tych uroczystości

4. Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia, Miłym Gościom, życzymy obfitości łask Pana Boga i opieki MB na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli za przyczyną świętych Patronów.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela Gość Niedzielny...