Ogłoszenia duszpasterskie - 14 Niedziela Zwykła - 2021-07-04

Mierzyn: 7.oo; 9.oo;10.3o;12.oo; 13.3o;16.oo/ dla dzieci /;18.oo; 19.3o

Codziennie przed i podczas Mszy św. okazja do spowiedzi św.
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środy o 18.oo.
Adoracja Najświętszego Sakramentu z Koronką do Siedmiu Boleści w każdy czwartek od godz. 17.oo.
Godzina Bożego Miłosierdzia w każdy piątek od godz. 17.oo.

W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń.

Każdego 10 dnia miesiąca, a więc w tym miesiącu, w sobotę, nasza wspólnota parafialna uczestniczy w Jerychu Różańcowym. Jest to osobista i wspólnotowa, całodobowa modlitwa parafian w intencjach Ojczyzny, prowadzona przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Rozpoczyna się o godz. 18.oo wieczorną Mszą Świętą i trwa do godziny 18.oo dnia następnego. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą do tego skarbca Kościoła dołożyć odrobinę swego wysiłku, do zapisywania się na poszczególne godziny, po Mszy świętej, bądź włączenie się do tej modlitwy w dowolnym czasie. Ze względu na niedzielę, zapisujemy się jedynie na godziny nocne, z soboty na niedzielę.

Organizujemy przez biuro POLONIA pielgrzymkę na Sycylię, w dniach od 17 do 24 września. Program pielgrzymki umieszczony jest na naszej internetowej stronie, można go również pobrać w formie wydruku w zakrystii.

4. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i życzliwości ze strony najbliższych. Pozdrawiamy wszystkich gości w naszej parafii.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela Gość Niedzielny...