Ogłoszenia duszpasterskie - 18 Niedziela Zwykła - 2021-08-01

Mierzyn: 7.oo; 9.oo;10.3o;12.oo; 13.3o;16.oo/ dla dzieci /;18.oo; 19.3o; 21.oo

Codziennie przed i podczas Mszy św. okazja do spowiedzi św.
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środy o 18.oo.
W czwartki o godz. 17.oo modlimy się koronką do Siedmiu Boleści NMP w intencji kapłanów oraz powołania kapłańskie i zakonne.
W piątki od godz. 17.oo. wystawienie Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi świętej – Godzina Miłosierdzia

Dziś kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego, pamiętajmy o tych którzy złożyli ofiarę krwi i własnego życia, za nas przyszłe pokolenia Ojczystego Domu. Niech Bóg wynagrodzi ich męstwo darem wiekuistego szczęścia w niebie.

Jutro w pierwszy poniedziałek miesiąca modlimy się w towarzystwie relikwii świętej Gemmy Galgani

W czwartek – pierwszy w tym miesiącu – Godzina święta w intencji o nowe powołania kapłańskie  i zakonne z naszej parafii z racji pierwszego czwartku miesiąca – o godz. 17.oo, modlimy się przy relikwiach świętego Gabriela

W tym tygodniu przypada również pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. od godz. 17.oo. W godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych naszej parafii.

W pierwszą sobotę miesiąca, 7 sierpnia, – obok naszych osobistych intencji – matczyne Serce Maryi będziemy prosili od godziny 17.3o modlitwą różańcową o wszelką pomoc. Połączymy wieczorną liturgię z nabożeństwem I sobót miesiąca, które Matka Boża zaleciła w objawieniach Fatimskich. Serdecznie zapraszamy. Podczas wieczornej Mszy Świętej zmiana tajemnic różańca świętego we wspólnocie Żywego Różańca.

28 sierpnia w ostatnią wakacyjną sobotę, organizujemy spływ kajakowy rzeką Drawą. Koszt 40 zł od osoby. Zapisy po Mszy świętej w zakrystii.

W dniach od 17 do 24 września organizujemy pielgrzymkę na Sycylię, program pielgrzymki podany jest na parafialnej stronie internetowej, wywieszony w gablocie, można go również pobrać w zakrystii po Mszy świętej.

4. Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia oraz Miłym Gościom przebywającym wśród nas, życzymy obfitości łask Pana Boga i wszelkiej pomyślności, za przyczyną świętych Patronów.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela Gość Niedzielny...