Ogłoszenia duszpasterskie - 2 Niedziela po Bożym Narodzeniu - 2022-01-02

Msza Święta: 7.00; 9.00; 10.30; 12.00; 13.30; 16.00; 18.00; 19.30

W każdą środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy
W każdy czwartek o godz. 17.3o modlimy się Koronką do Siedmiu Boleści w intencji o powołania kapłańskie i zakonne
Godzina Miłosierdzia Bożego w piątki o godz. 17.oo
Biuro parafialne czynne codziennie  przed południem.

W czwartek, 6 stycznia, przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana popularnie świętem Trzech Króli. W Kościołach Wschodnich tego dnia jest obchodzona wigilia Bożego Narodzenia.
W tym dniu Msza Święta zgodnie z programem niedzielnym.
Błogosławieństwo kredy i kadzidła na każdej Mszy Świętej. Tego dnia w wielu miejscach organizowany jest Orszak Trzech Króli. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu, które jest radosną manifestacją wiary i przywiązania do tradycji chrześcijańskiej.

Czwartek, 6 stycznia, jest jednocześnie pierwszym czwartkiem miesiąca. Niech nie zabraknie modlitwy za kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie do pracy w krajach misyjnych.

7 stycznia pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej od godz.17.00

8 stycznia, w najbliższą sobotę, 8 stycznia, pierwszą sobotę miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo w ramach pięciu pierwszych sobót miesiąca, od godz.. 17.3o – wspólny różaniec….

Zelatorów RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH prosimy by w tym dniu dokonali zmiany tajemnic różańca świętego w ramach własnej RÓŻY

W naszej parafii trwają , odwiedziny duszpasterskie. Jest to wizyta duszpasterska, podczas której zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy, ze względu na epidemię będzie miała nieco inny przebieg. Program kolędy był dostarczany do naszych domów, jest wywieszony w gablocie, wyłożony na stoliku, umieszczony na stronie internetowej naszej parafii. Gdyby ktoś z Państwa chciał przyjąć błogosławieństwo duszpasterskie w innym terminie, prosimy o zgłoszenie w zakrystii, bądź o telefon na parafię. Program na najbliższy tydzień…….

Kolędę rozpoczynamy o godzinie 16.3o a w soboty i niedziele o 12.oo.
W związku z kolęda biuro parafialne czynne będzie po Mszy świętej wieczornej. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny.

W zakrystii są do odebrania obrazki jako pamiątka dla dzieci które przygotowały je na kolędę…

4. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia, radości w podejmowaniu codziennych zmagań, Bożej mocy w trudnych doświadczeniach i odwagi w dawaniu chrześcijańskiego świadectwa.

6. Serdeczne  Bóg   zapłać  za  wszelkie  dobro, za  życzliwość,  modlitwy  i  ofiary.