Ogłoszenia duszpasterskie - 6 Niedziela Wielkanocna - 2022-05-22

Mierzyn: 7.oo; 9.oo;10.3o;12.oo; 13.3o;16.oo;18.oo; 19.3o - MSZA ŚWIĘTA

Mierzyn: 7.oo,oo; 18.oo - MSZA ŚWIĘTA
Codziennie przed i podczas Mszy św. okazja do spowiedzi św.
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w każdą środę o godz. 18.oo.
W każdy piątek od godziny 17.oo adoracja Najświętszego Sakramentu, oraz okazja do spowiedzi świętej.
Codziennie włącznie o godz. 17.3o nabożeństwo majowe.
Biuro parafialne czynne codziennie z wyjątkiem niedziel i świąt, od godz. 17.oo.

W czwartek 26 maja, obchodzimy Dzień Matki. Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg powołał już do siebie. Dziękujmy Panu Bogu za nasze mamy, za ich dobre serca i ręce, będziemy prosić o potrzebne łaski w ich codziennym utrudzeniu.

W Polsce miesiąc maj jest tradycyjnie poświęcony Matce Bożej. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które w naszym kościele odprawiane są codziennie do piątku włącznie o godz.17.3o Jeśli nie możemy przyjść do kościoła na to nabożeństwo, odprawiajmy je w gronie rodzinnym.

W piątek 27 maja rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
W sobotę 28 maja zostaną podstawione pojemniki na makulaturę która zostanie przekazana na misję.

W związku z uroczystością Bożego Ciała, a także wieloma innymi sprawami związanymi z duszpasterstwem, zapraszam serdecznie Rade Parafialną i liderów wszystkich grup parafialnych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się dzisiaj na plebanii o godz. 17.oo

W imię Boże, kontynuujemy prace budowlane nowej świątyni. Prosimy o gorącą MODLITWĘ ABYŚMY DOCZEKALI ZWIEŃCZENIA DZIEŁA NA CHWAŁĘ BOŻĄ I MATKI NAJŚWIĘTSZEJ CZYNIONEGO a także w miarę możliwości o pomoc materialną / koperty, przekazy są wyłożone na stoliku./

4. Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia, Miłym Gościom, życzymy obfitości łask Pana Boga.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela Gość Niedzielny...