Ogłoszenia duszpasterskie - 14 Niedziela Zwykła - 2022-07-03

Mierzyn: 7.oo; 9.oo;10.3o;12.oo; 13.3o;16.oo / dla dzieci /;18.oo; 19.3o
Gorzkie Żale o godz. 15.oo

Adoracja Najświętszego Sakramentu z Koronką do Siedmiu Boleści w każdy czwartek od godz. 17.oo.
Godzina Bożego Miłosierdzia w każdy piątek od godz. 17.oo.

W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń.

W środę, 6 lipca, przypada liturgiczne wspomnienie Błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej. Ten dzień jest świętem patronalnym Apostolstwa Chorych w związku ze wspomnieniem Najświętszej Maryi Panny Uzdrowienia Chorych. W modlitwie będziemy polecać Bogu wszystkich chorych i cierpiących, a także tych, którzy leczą i pielęgnują chorych.

W czwartek, 7 lipca, będzie pierwszym czwartkiem miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa koronką do Siedmiu Boleści NMP o uświęcenie kapłanów oraz o nowe powołania od godz. 17.oo. zapraszamy

Każdego 10 dnia miesiąca, a więc w tym miesiącu, w przyszłą niedzielę, nasza wspólnota parafialna uczestniczy w Jerychu Różańcowym. Jest to osobista i wspólnotowa, całodobowa modlitwa parafian w intencjach Ojczyzny, prowadzona przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Rozpocznie się o godz. 21.oo wieczorną Mszą Świętą i za wieczorną Mszą świętą się następnego dnia o godzinie 18.oo. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą do tego skarbca Kościoła i Ojczyzny się dołączyć do zapisywania się na poszczególne godziny, ma liście wyłożonej przy wyjściu z kościoła, bądź włączenie się do tej modlitwy w dowolnym czasie.

4. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i życzliwości ze strony najbliższych. Pozdrawiamy wszystkich gości w naszej parafii. Wypoczywającym na wakacjach i urlopach wielu radosnych chwil i udanego odpoczynku.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela Gość Niedzielny...

6. Serdeczne  Bóg   zapłać  za  wszelkie  dobro, za  życzliwość,  modlitwy  i  ofiary.