Ogłoszenia duszpasterskie - 10 Niedziela Zwykła - 2024-06-09

Mierzyn: 7.oo; 9.oo;10.3o;12.oo; 13.3o /dla dzieci/;16.oo;18.oo; 19.3o - MSZA ŚWIĘTA
Godzinki ku czci NMP o godz. 8.3o

Adoracja Najświętszego Sakramentu z Koronką do Siedmiu Boleści w intencji o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne w każdy czwartek od godz. 17.oo.
Godzina Bożego Miłosierdzia w każdy piątek od godz. 17.oo.
Nabożeństwo czerwcowe na Mszy Świętej o godz. 18.oo.

Czerwiec to miesiąc, w którym czcimy Najświętsze Serce Jezusowe. Nabożeństwa czerwcowe są odprawiane na Mszy Świętej wieczornej po Komunii Świętej.

Jutro 10 czerwca i jak każdego 10 dnia miesiąca, Mszą Świętą wieczorną w intencji Ojczyzny rozpoczynamy kolejne Jerycho Różańcowe, całodobową modlitwę przed wystawionym Najświętszym Sakramentem w intencji naszej Ojczyzny. Można, po Mszy świętej zapisać się na konkretne godziny czuwania… bądź włączyć się w to dzieło w dowolnym czasie. Zapraszamy serdecznie.

W czwartek 13 czerwca, jak to czynimy od maja do października, 13 dnia każdego miesiąca, na pamiątkę objawień MB w Fatimie w 1917 roku, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, które rozpoczniemy odmawianiem różańca o godz. 19.3o. Następnie o godzinie 20.oo Msza Święta z procesją fatimską. Serdecznie zapraszamy.

W piątek , 14 czerwca, wspomnienie błogosławionego Michała Kozala, patrona trudnych czasów.

Dzisiaj zgodnie z zarządzeniem Kurii biskupiej po Mszy świętej zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny.

4. Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia oraz Miłym Gościom przebywającym wśród nas, życzymy obfitości łask Pana  Boga i wszelkiej pomyślności, za przyczyną świętych Patronów.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela Gość Niedzielny...