Msze święte niedzielne

W kościele parafialnym Msza święta w niedziele jest odprawiana o godz.: 7.oo;16.oo;18.oo;19.3o.

W kościele MB z Lourdes Msza święta jest odprawiana o godz.: 9.oo;10.30;12.oo;13.3o.

Zmartwychwstał Pan

Drodzy Bracia i Siostry! W tych dniach składamy sobie życzenia. Również my kapłani dołączamy się do tych wszystkich życzeń. Oby Święta Wielkanocne były naprawdę radosne, szczęśliwe i zdrowe. Radość niech płynie z tego, że Chrystus za nas umarł i zmartwychwstał.

Oby Zmartwychwstały Pan Wam Kochani Parafianie i Mili Goście błogosławił i strzegł Was na drogach codzienności, oby minęły wszystkie utrapienia i smutki. Szczęść Wam Boże.

Dziękuję wszystkim którzy swoją modlitwą, ofiarnością przyczynili się do pięknej liturgii Wielkiego Tygodnia i Świąt Wielkanocnych, za wykonanie symbolicznego grobu, za wszystko: Kapłanom,  Lektorom, Ceremoniarzom, Ministrantom, Pani Izie Chlubek organistce, Chórowi  Credo pani Karinie, Chórowi, Rycerzom Kolumba, Komentatorom, Czytającym fragmenty Pisma Świętego, prowadzącym Drogi Krzyżowe, Kościelnym, pani Marii Wiencis, panu Olikowi,  państwu Otorowskim wszystkim wspólnotom parafialnym……

W poczuciu wdzięczności chcemy skierować słowa podziękowania do wszystkich tych, którzy przyczynili się, aby liturgia  w czasie tych świętych dni miała godną oprawę.

Czwartkowe Msze święte w intencji Ojczyzny

W czwartek 25 stycznia święto Nawrócenia św. Pawła, apostoła Jezusa.

Gorliwy faryzeusz i prześladowca pierwszego Kościoła, po tym, jak ukazał mu się zmartwychwstały Chrystus, został Jego uczniem i poświęcił resztę życia szerzeniu Ewangelii.