Ogłoszenia duszpasterskie

Intencje mszalne

Szczęść Boże!   Witamy na stronie Parafii p.w. Matki Boskiej Bolesnej w Mierzynie!

Teatr Słowa - zaprasza!

Panie i Panowie

                   Mam zaszczyt przedstawić Teatr Słowa, który pod patronatem naszego ks. proboszcza z inicjatywy Rycerzy Kolumba powstał w parafii mierzyńskiej.  Reżyserem - scenarzystą, a zarazem autorem tekstów jest Pan Ryszard Galant.

Zapraszamy na nasze występy:

 

  • W niedzielę - 11 listopada 2012 roku- Teatr Słowa- zaprasza na inauguracyjny występ poświęcony rocznicy odzyskania niepodległości przez państwo polskie. Godz. 9.00, 11.30, 18.00. Serdecznie w imieniu aktorów- wykonawców- zapraszam.    Ryszard Galant.
  • 15 grudnia Teatr Słowa wystawił podczas  spotkania wigilijnego Wspólnot parafii Mierzyn Szopkę Noworoczną . Pierwszy- teatralno- kabaretowy występ zespołu zakończył się pełnym sukcesem, za co Aktorom serdecznie dziękuję- Ryszard Galant.

 

Sakramenty dzieci

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Parafia rzymskokatolicka

p.w. Matki Boskiej Bolesnej

 w Mierzynie

 
Data powstania: 01.05.1947

Księgi od 1948 r.    Odpust: 15 września

Proboszcz parafii:

Ks. Dziekan prob. prałat dr Zbigniew Wyka

 

Przynależność:

Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska

 Dekanat: Szczecin-Pogodno

Biuro parafialne


 
ul. Welecka 17, 72-006 Mierzyn 
tel. (091) 483 12 85
parafiamierzyn@wp.pl

 czynne w dni powszednie od godz. 17:00