Ogłoszenia duszpasterskie - 12. Niedziela zwykła - 2023-06-18

Mierzyn: 7.oo; 9.oo;10.3o;12.oo;13.3o;16.oo;18.oo; 19.3o

Adoracja Najświętszego Sakramentu z Koronką do Siedmiu Boleści w każdy czwartek od godz. 17.oo.
Godzina Bożego Miłosierdzia w każdy piątek od godz. 17.oo.
Nabożeństwo czerwcowe na Mszy Świętej o godz. 18.oo.

Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa są odprawiane na Mszy Świętej wieczornej po Komunii Świętej.

W piątek, 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Pamiętajmy szczególnie w tym dniu o naszych Ojcach i otoczmy ich gorącą modlitwą, zarówno żyjących jak i zmarłych. Ten dzień jest również dniem zakończenia roku szkolnego.

W sobotę 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia świętego Jana Chrzciciela.

W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach Świętych dziękujemy Bogu razem z dziećmi, młodzieżą, nauczycielami i wychowawcami oraz katechetami z naszej parafii za wszystkie dobrodziejstwa, których udzielił im w tym roku szkolnym; chcemy również prosić o szczęśliwe wakacje dla wszystkich. Serdecznie do tej modlitwy zachęcamy i zapraszamy.

4. Solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia oraz miłych Gości polecamy szczególnej opiece świętych Patronów. Dzieciom, młodzieży, wychowawcom,  nauczycielom, życzymy wspaniałych i szczęśliwych wakacji.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela Gość Niedzielny...

6. Serdeczne  Bóg   zapłać  za  wszelkie  dobro, za  życzliwość,  modlitwy  i  ofiary. Dzisiaj zbierane są ofiary do puszek Caritas na wakacje dla dzieci z ubogich rodzin. Bóg zapłać.