Konkurs - obrazek kolędowy

Jak co roku organizujemy konkurs plastyczny wśród dzieci na obrazek kolędowy. Jury konkursu wybierze kilka prac, które znajdą się na obrazkach rozdawanych w czasie najbliższej kolędy.

Październik - miesiąc modlitwy różańcowej

W pierwszą sobotę miesiąca 1 października rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej, o której Święty Jan Paweł II mówił, że zajmowała ona ważne miejsce w jego życiu duchowym, towarzyszyła mu w chwilach radości i doświadczenia.

Zachęceni tym świadectwem weźmy do rąk różaniec i módlmy się, powierzając Panu Bogu naszą codzienność oraz rozważajmy tajemnice z życia Chrystusa i Jego Matki.

Odpust parafialny - 18 września 2022 r.

W niedzielę 18 września  świętujemy  doroczną Uroczystość Odpustową, Imieniny nasze Patronki naszej Mamy.

Uroczystościom odpustowym przewodniczą Księża Salezjanie.  Przy kościele w tym dniu urządzimy na cześć Najświętszej Panienki - Festyn Parafialny.