Niedziela Palmowa - 46 Mszy Świętych i rezerwacje

W Niedzielę Palmową Msze Święte z poświęceniem palm będą odprawiane zgodnie z przepisami i zaleceniami wynikającymi z obowiązującego stanu epidemii koronawirusa.

Zaplanowano odprawienie 46 Mszy Świętych, na które należy zapisać się poprzez naszą stronę WWW - w menu "Rezerwacje mszy".

Prosimy o sprawdzenie intencji mszalnych na niedzielę - uległy drobnym zmianom!

Szczegóły:

I Komunia Święta - przesunięcie terminu

W odpowiedzialności za zdrowie przede wszystkim dzieci - ksiądz Proboszcz podjął po wysłuchaniu sugestii i opinii rodziców decyzję o przesunięciu na wrzesień 2020 r. udzielenia Sakramentu I Komunii Świętej.

Transmisje on-line - nowa forma

W ostatnią niedzielę - 15 marca - były poważne problemy z działaniem transmisji on-line, wynikające z funkcjonowania serwisu YouTube, z którego nasza parafia korzystała.

Dlatego w ciągu tygodnia uruchomiliśmy nowy, niezależny kanał transmisji video - dostępny tylko z naszej strony WWW.

Całą nadzieję pokładamy w Panu...

Proboszcz parafii MB Bolesnej w Mierzynie informuje, że w tym czasie próby naszej wiary - w każdą niedzielę (do odwołania) o godzinie 15.00 wyruszy z Najświętszym Sakramentem, na platformie samochodu (podobnie jak w niedzielę 15 marca), po wszystkich ulicach naszej wspólnoty, by Nasz Pan Miłosierny Bóg w Najświętszej  Hostii ukryty, błogosławił naszej ziemi, chronił nas i nasze domy przed wszelkim niebezpieczeństwem.

Menu specjalne