Ogłoszenia duszpasterskie - 3 Niedziela Wielkanocna - 2024-04-14

Mierzyn: 7.oo; 9.oo;10.3o;12.oo; 13.3o;16.oo ;18.oo; 19.3o - MSZA ŚWIĘTA

Mierzyn: 7,oo,oo; 18,oo - MSZA ŚWIĘTA
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w każdą środę o godz. 18.oo.
W Każdy czwartek o godz. 17.oo – przy wystawionym Najświętszym Sakramencie Koronką do Siedmiu Boleści NMP modlimy się za kapłanów oraz o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.
Godzina Bożego Miłosierdzia w każdy piątek o 17.oo – wystawienie Najświętszego Sakramentu. Koronka do Miłosierdzia   Bożego,  okazja do spowiedzi świętej.
Biuro parafialne czynne codziennie  od godz. 17.oo.

W kościele parafialnym Msza święta w niedziele jest odprawiana o godz.: 7.oo;16.oo;18.oo;19.3o.

W kościele MB z Lourdes Msza święta jest odprawiana o godz.: 9.oo;10.30;12.oo;13.3o.

Dziś – trzecia niedziela Wielkanocy, rozpoczynająca Tydzień Biblijny. Przypomina nam on, by zwrócić uwagę na Biblię, czyli Pismo Święte, najważniejszą księgę dla całego Kościoła i dla każdego z nas tu obecnych. Zawiera ona bowiem objawienie Boże dotyczące naszego zbawienia. Tej księgi nie może zabraknąć w żadnym domu. Nie może też
nikomu zabraknąć czasu na jej czytanie.

Parafialna wspólnota Krąg Biblijny w każdy czwartek spotyka się o godz.19.oo na plebanii by wspólnie czytać i rozważać Pismo święte i na te spotkania wszystkich serdecznie zaprasza.
Również dzisiaj przypada Święto Chrztu Polski

4. Niech Zmartwychwstały oświeca swoim słowem każdy dzień życia solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela Gość Niedzielny….